Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mászik fel hozzám az...

Miért mászik fel hozzám az ágyba a cica?

Figyelt kérdés
Mindig arra kelek hogy mászik belém az arcomba ejszaka. Eddig aludt a helyen én nem értem mi baja miért mászik ide. Engem nem zavar csak félek hogy egyszer rafekszek.
2020. ápr. 18. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb macska szeret az ágyban aludni, ezt nem tudtad??
2020. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeret.
2020. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Neked csak pár napja van macskád biztosan, ha ilyen alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, hogy a macsek momentán azért megy oda, hogy melengessen.
2020. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A cicák akkor is szeretnek közel lenni a gazdáikhoz ha alszanak. Mivel alvás közben csak a melled és a szád mozog ezért oda fekszenek leginkább.
2020. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmire kelek. Berregve-dorombolva odajön, végigszimatol, majd -mivel oldalamon fekszem általában- lerogyik mellém, mint "kiskifli", átkarolja az egyik kezemet, és lassan-lassan elcsendesedik a dorombolás, és elégedett szuszogás váltja fel.
2020. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
10%
Ha nem egynemuek vagytok, akkor minden bizonnyal szeretkezni szeretne.Van 4cicam meg 2 horcsogon tudom mirol beszelek :) nyugodtan hagyd magad es csak add atagaf az elvezetnek :)
2020. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatos😂


A legtobb macska ilyen. Tobb teoria is van, hogy miert alszanak az emberrel, pl mert ott van a legmelegebb, meg mivel predaallatok (is), ott erzik biztonsagosnak. Vagy epp teged akarnak orizni almodban. Azt, hogy konretan miert az arcodba maszik, nem tudom, csinalnak ilyet, ket macskam van es egymas arcat is szoktak szagolgatni. Ha eddig nem aludt veled, lehet most kezd el csak ugy jobban kotodni hozzad.

2020. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, esti szeánsz a lefekvés előtti dagasztás (szegény plüss takaró), aztán egy időben a kinyújtott karomra feküdt rá, de már trükkös vagyok és van neki kis formázott plédhalom idekészítve az ágyra, és egy ideje megelégszik azzal (így nem kelek hajnalban arra, hogy nem érzem a karom 😃).

Pedig napközben szépen elalszik az ablakban, fotelban, dobozában. De éjszaka jön oda. Szeret ott lenni, hála az égnek az ágyam meg hatalmas és elférünk. Pedig, mikor hozzámkerült, az ágyam alatt aludt...

Nyugi, nem fogsz ráfeküdni, egyből tudnak reagálni a mozgásodra. Max jól megköpdös

2020. ápr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig alig várom, hogy bemásszon mellém az ágyba. A legjobb, amikor a paplanon keresztül jól megdagasztja a hátam.
2020. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!