Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hol tartjátok a macskaalmot...

Ti hol tartjátok a macskaalmot lakásban?

Figyelt kérdés

Még nincs cicám, de már jó ideje tervezgetem, viszont a lakás nem túl nagy (másfél szobás panel) és nem tudom hova lehetne tenni.

Mennyire van amúgy szaga, ha naponta takarítanám?

(Volt már cicám, de akkor még otthon laktam kertes házban és bár főleg bent volt, de mindig kint végezte el a dolgát, nem volt alom.)

Egyáltalán lehet felelősségteljesen macskát tartani egy ekkora lakásban? Ez a másik ok, amiért már lassan egy éve csak tervezgetem, de nem vágtam bele. Szeretném ha teljes életet élne.



2020. ápr. 22. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fürdőben, nekem van egy külön lyuk (nem tudom, mi volt az eredeti cél, egy harmonikaajtóval leválasztott lyuk, ahol van egy fa pad és felette egy rúd -egy ismerős szerint szaunát kezdtek, s eddig jutottak, tényleg hasonlít. ) szóval, ott van, szemben az emberi vécével.
2020. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!