Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fialni fog a cicám kinti cica...

Fialni fog a cicám kinti cica mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már látszik hogy nem sok van neki nagy a pocija keresi a zugokat attól félek másnál fial meg és el dobálják a cicáit stb. Ez a második fialása lesz az elsőnél nagyon butus volt remélem nm lesz olyan buta. Mit tegyek?

2020. ápr. 22. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Csukd be valahová. Utána pedig gondoskodj róla hogy ne legyen vemhes többször...
2020. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Nálunk három cica van, abból kettő lány. Mint minden évben, most is lesznek kiscicák. Én semmit nem szoktam csinálni, elintézik azt maguk. Ha nem szeretnél több kiscicát, vidd el állatorvoshoz amint vége lesz a tiara vírusnak és ivartalaníttatsd ki.
2020. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát arra gondoltam csak félek,hogy szorongana. Nem a kiscicákkal van a baj legutóbb majdnem két éve fialt a cicusoknak volt is gazdája egyből most is vannak elég sokan akiknek kell.Nem szeretném ivartalanítani a kiscicáit is ugyan úgy el tudom látni mint öt addig még nem találok nekik felelősség teljes gazdit.Nem azért kinti cica mert nem törődöm vele és nem is akartam ,hogy bent legyen nem szeret bent lenni sajnos sőt nm igazán használ-ja az ágyikoját sem még a kaparófát is csak néha.
2020. ápr. 23. 00:00
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor még kezesebb volt és be jött a házba is. Sajnos csavarog pl a szomszéd bántotta is egyszer ezért nem olyan kezes már mint régen csak féltem. Lehet, hogy a jövőben muszály lesz sajnos ezek miatt csak félek, hogy baja lesz vagy valami. Egy cicust most meg szeretnék tartani meg probálok benti cicust nevelni belőle.
2020. ápr. 23. 00:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert kell ivartalanitani, mert ne talalnal gazdakat... Hanem azert, hogy ne legyen +5 feleges kolyokmacska minden szulesnel, a menhelyek tele vannak macskakkal es millio kobor kiscicat szednek ossze az emberek az utcarol is, akiket esetleg nem tudnak megtartani es nekik is kell gazdi, de lehet nekik nem jut, mert inkabb a te tok feleslegesen megszuletett kolykeid viszik el. A menhelyen meg altatjak el azokat, akiket senki nem visz el.
2020. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Ja, hogy neked ilyen könnyen megy a gazdikeresés? Hát akkor segíts a menhelyeknek gazdit keresni!


Most pedig csukd be szegény macskádat, és ne engedd csavarogni soha többé, mert egyrészt állatvédelmi törvényt sértesz, másrészt baja eshet, hisz leírtad, bántották is már, de autó is elütheti, vagy bármi, amitől meghal, aztán meg majd írod a kérdést, hogy mit kell kezdeni az árva kismacskákkal...

2020. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz de én erről nem tehetek.Mindenkinek saját döntése honnan szeretne kisállatot őt a nanámtól kaptam aki.... 😪sokat jelent nekem Nekem is van egy kutyusom bátyám hozta a menhelyről.De volt fajtiszta kutyusunkk is akit tenyésztötöl vetünk. Én ettől nem leszek rossz ember szerintem minden állat meg érdem, hogy 1szer 2szer át élje.
2020. ápr. 23. 00:23
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem tarthatom bent ha nem szeretne bent lenni. Ha be van zárva nem akar enisem.
2020. ápr. 23. 00:25
 9/27 A kérdező kommentje:
Milyen állatvédelmi törvényt sértek? Be van oltva a cicáit is be oltatom. Mindent meg teszek, hogy meg védjem a kullancsoktól élösködöktől. Szerencsére nem eset még baja nem volt semmiféle sérülése. Vadász cica fajtiszta cica.
2020. ápr. 23. 00:31
 10/27 A kérdező kommentje:
Neveltem már 4 árva kiskutyát mert az anya belehalt a szülésbe és minden kiskutyát cicát amelyik nehezebben nőt tápszereztem.
2020. ápr. 23. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!