Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fialni fog a cicám kinti cica...

Fialni fog a cicám kinti cica mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már látszik hogy nem sok van neki nagy a pocija keresi a zugokat attól félek másnál fial meg és el dobálják a cicáit stb. Ez a második fialása lesz az elsőnél nagyon butus volt remélem nm lesz olyan buta. Mit tegyek?

2020. ápr. 22. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarod megfosztani a macskádat az anyaság örömétől?jó,akkor képzeld elárulom neked,hogya fiú macskák pénisze tüskésy,hogy biztosan bennmqradjon a hüvelyben megtermé
2020. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Megtermékenyítésig,ez szerinted neki öröm?hát rohadtul nem!ez egy iszonyat fájdalmas folyamat,sőt a kacskáknak kifejezetten kicsi a szülöcsatornája a méhükhöz képest,így ez is írtó fájdalmas neki!,a macska nem örömből szaporodik,hanem ösztönből....emellett az ivartalanítással egy csomó betegséget megelőzöl,illetve nemo fog annyitg csavaognni a macska,illetve ha nem ivartalanítod,vagy belehall az állandó szülésbe,vagy elüti egy kocsi....és te felelős gazdának tartod magad?GRATULÁLOK!
2020. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

Állatvédelmi törvény, amelyet megszegsz:


2002. (LXVII.) Korm. rendelet, 24. § (1.)

Az állattartó gondoskodni köteles az állat megfelelő és biztonságos elhelyezéséről, szakszerű gondozásáról, szökésének megakadályozásáról.


Abban a pillanatban, ahogy a macska elhagyja a telket, már meg is van szegve a törvény, ugyanis elszökött otthonról, illetve ha nem tudod hol van, mit csinál, mit csinálnak vele (bántják, mint irtad megtörtént), akkor nem tudod biztonságban tartani!

2020. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mennyetek már de tényleg. Szerinted falun lehet bent tartani macskát ha az az állat nem szeret bent lenni ?bengáli macska nem cirmos cica nagymamám cicusa volt de ö sajnos már meghalt Tudtam képzeld el de úgy is meg fogják b.... Kiváncsi volnák hányotoknak van menhelyről cicája vagy az utcáról sőt kutyája. Megfialt a cicám minden rendben van vele jól érzi magát most bent van a házban mert a kiscicákat melegebb helyen akartam tudni az alomba végzi a dolgát de minden reggel ki kéredzkedik de nem megy sehova csak az udvaron sétálgat és ki viszem a kajáját.
2020. ápr. 23. 18:14
 25/27 A kérdező kommentje:

Itt zárom le. A testvérem már három kobor kutyust vett magához Tavaly adományokkal is segítette a közei menhelyet.

Az aki bántani akarta a cicám meg kapta a büntetését.

Nem itt kell oktatni ezekről az embereket sőt olyat akit nem is ismersz.

2020. ápr. 23. 18:20
 26/27 anonim ***** válasza:
56%

Mi kérünk elnézést, nem tudtuk, hogy te ilyen szentéletű vagy. 🙄


Nem kell a falusi életmódot a primitívséggel összemosni, mert rengeteg falusi ismerősöm van, de egyik sem olyan ostoba mint te, és nem olyan az állattartási "kultúrája" mint neked. Szerencsére.

2020. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
67%

"Falusi" vagyok én is,mégis fel tudom fogni az ivartalanítás fontosságát.

Ja,és kedves szentéletű kérdező,az én macskáim is mind az utcáról vagy bántalmazó gazdáktól vannak,mégsem verem a nyálam.

2020. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!