Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adjak neki gyakrabban enni?

Adjak neki gyakrabban enni?

Figyelt kérdés
13 éves cicám mostanában szinte egész nap enne. Reggel és este adok neki nedves eledelt, mert a szárazat 1 éve nem hajlandó megenni. Prémiumkategóriás, magas hústartalmúakat kap, és néha belsőségeket, felvágottakat, de ez utóbbit inkább nassnak.
2020. ápr. 23. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék rossz választ adni, ezért azt ajánlom hívj fel egy állatorvost. Ő elmondja majd mit kell adni egy ilyen korú cicusnak.
2020. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azt a kérdést tettem fel, hogy mit kell adni neki, hanem azt, hogy kapjon-e gyakrabban enni.

A nagy étvágy az orvos szerint sem betegség, csak nem tudom, hogy ez valódi éhség, vagy csak bélpoklosság.

2020. ápr. 23. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

A macskák amúgy is szeretnek egész nap eszegetni, sokszor keveset. Az enyémek két, max háromóránként kapnak.

Ha igényli, én adnék neki.

2020. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő nem volt ilyen, úgy 1 éve kezdődött ez.

Én is adnék, csak gyomorérzékeny és nem lehet bármit, ha pedig napi 3-4 konzervet kapna, akkor a végén nekem nem jutna ételre való.

Köszönöm a választ!

2020. ápr. 23. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Adj neki annyit,amennyit most,csak kisebb adagokban a nap különböző szakaszaiban,ha megoldható.

Így szerintem a cicànak sem tűnik fel,és te is jól jàrsz. Win-win.

2020. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!