Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami rendellenesség van a...

Valami rendellenesség van a macskámnál?

Figyelt kérdés
Egyedüli macska ként jött a világra vagyis a mama macskám csak egy macskát ellet aki ő volt. Most lesz 1éves 1 hónap múlva viszont testalkatra úgy néz ki mint egy 4-hónapos kiscica.
2020. ápr. 27. 00:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Macskaként*
2020. ápr. 27. 00:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos mit mondott erre?
2020. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg-os, nem lehet, hogy rosszul látod?
2020. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van kisméretű macskánk, most 14 éves, kb akkora mint egy féléves macska, még most is sokan kölyöknek nézik! Testvérei átlagos méretűek.

Az én saját cicám annyira pirinyó volt, mikor befogadtam, elvileg 4 hónaposan, neki rövidek a lábai (nem jutott tápanyaghoz, ki voltak rakva az anyjukkal vhova), szóval ő is "kisebb".

Amúgy van ilyen, ha nem látsz rajta elváltozást, és tuti, hogy pl nem férges, akkor szerintem ilyen a genetikája

2020. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!