Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a kutyát a macskával?

Figyelt kérdés
Ma elhozzuk anyu kutyáját. 8 éves pumi. Gyerekekkel és velünk nagyon aranyos. A szomszédjukban van macska,akit nagyon ugat,de ő mindent ugat. A madarakat is,hogy mutassa milyen fontos. Nekünk van egy macskánk és jó lenne,ha megmaradna. Nem hiszem,higy bántaná,de elvadítani se akarom a macskát. Mit csináljak?

2020. ápr. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ma lesz nálatok, akkor zárjátok külön őket.

Amúgy mennyire engedelmes? Hallgat a tiltásra, rendesen sétál, stb.?

2020. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk marad. Nincs annyira tanítva. Csak volt és szeretgették.
2020. ápr. 28. 12:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak hozzam be az udvarba a kutyát és reménykedjek? Úgy tudom,ha pórázon tartva mutatom meg neki a macskát,akkor az nem jó. Kérdés,hogy a macska egyáltalán haza jön-e?
2020. ápr. 28. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod tiltani a viselkedését, akkor mindenképpen olyan körülmények között kellene találkozniuk, amit mégis kontrollálni lehet. Lehet mániákus macskagyilkos is akár.
2020. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lena7 ***** válasza:
Az a baj ,hogy 8 évesen már szerintem idősnek számít a kutyi és ha eddig még nem találkozoztt cicákkal ,akkor vagy nagyon nehéz lesz ősszeszoktatni őket ,vagy lehet ,hogy nem is lehet :/
2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a helyzet. Ettek együtt,de amikor nem voltunk ott,akkor megkergette. Nem tudom milyen szándékkal.
2020. ápr. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!