Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselitek a macskamenta-f...

Hogy viselitek a macskamenta-félék szagát?

Figyelt kérdés

Vettem a cicámnak egy kitömött plüsst, többféle cucc van benne, amit imádnak a macskák. Őrült dögszaga van, akárhányszor megcsap a szele, felfordul a gyomrom. Legszívesebben kihajítanám, de persze a macska meg megőrül érte :D

Ti hogy bírjátok ezt a szagot elviselni? Elveszitek tőle ha nem játszik vele, vagy megszoktátok?


2020. ápr. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Engem lábszagra emlékeztetett.kidobtam...
2020. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1x vettem a macskáknak, de ők is messzire elkerülték, sosem mentek a közelébe. :D szerintem nyugodtan dobd ki és vegyél nekik idegesítő, csörgő játékokat helyette. Nálunk most az a sláger.
2020. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Közelről nem szagolom, messziről meg már meg se érzem. :D
2020. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nekem sajnos nincs szívem kidobni, mert a nap felében azt ölelgeti az egyik cica, imádja. Csörgős labdáik vannak, szerencsére keveset használják :D

Remélem én is megszokom a szagát, elég érzékeny orrom van, a szoba másik feléből megérzem és fúj. Valószínűleg szegény férjem is, mert tegnap arra jöttem haza, hogy egész délután azt kereste, hova szart a macska :DDD

2020. ápr. 30. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
A macskamentának nincs szaga, mi nem érezhetjük. Ami büdös, az a macskagyökér, de ez nem ugyanaz.
2020. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó irja a macskamentának max enyhe ázott föld szaga van, egyáltalán nem zavaró. A macskagyökér az ami ilyen büdös sajt szagú. Utóbbi nálam egy müanyag dobozban van ami légmentesen zár és csak ritkán játszhat vele.
2020. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én megszagoltam a macskamentát (párna) és szerintem jó illata van.
2020. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!