Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől kopasz a macskám szeme...

Mitől kopasz a macskám szeme és füle közötti sáv?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Maine Coon 3 hónapos kölyökmacskám, minden oltása és féreghajtása megvan, szuperprémium minőségű eledelt adok neki, és mégis kopasz a füle és szeme közötti sáv. Szerintetek mitől lehet ez? (Nem bolhás, kullancsos, atkás, semmi ilyen baja nincsen)
2010. júl. 28. 17:20
1 2
 1/11 Beatrix17 ***** válasza:
50%
Lehet allergia!!Sajna a minőségi kajáktól is kijöhet!Az én fóka sziámim egész kis testén kihullott a szőr,válltól lefelé, a Royal Canintól!!A csirkére volt allergiás!
2010. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Holdtündér ***** válasza:
50%
Válts tápot. A fittness trainer is a legjobb minőség. De lehet egy doki sem ártana.
2010. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az itt már nem árthat, főleg, hogy minden nap jön velem dolgozni az állatorvosi rendelőbe ;)

Csak kiváncsi voltam a ti válaszaitokra is, hátha tudtok mondani vmi okosat.

Az én főnököm nem tudott...

2010. júl. 28. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok cicának szinte átüt a koponyacsont azon a részen.Nekem fekete cicán látszott a legjobban.

Valamiért ritkább ott a szőrük

2010. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen...sajnos...:S

Pedig sokkal szebb lenne ha lenne ott szőr:l

2010. júl. 29. 13:20
 6/11 anonim válasza:

Nekem is van macskám.

És kopasz a fülénél XD

De nem lesz semmi baja:D

2010. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat, ha mindennap megy orvosi rendelobe, akkor elegge kicsi az eselye, de nem lehet hogy fulkatka, vagy hasonlo fulgond? Enyemmacsnak is volt ilyen problemaja, mint vegul kiderult, a fule miatt.
2010. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De volt fülatkája de az már mostanra elmúlt:)
2010. aug. 2. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy azert. Akkor, ha amiatt volt, szepen vissza fog noni a szore. (Es szebb lesz, mint uj koraban. :P )
2010. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

adjál neki házikosztot, arra tuti nem lesz alleriás reakciója, mivel minden nap mást kap.

amúgy is szeretik a váltzatosságot

2010. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!