Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kismacska ha 2 hetesen...

Egy kismacska ha 2 hetesen lett befogadva a családunkba, akkor később lehet belőle mentális vagy testi visszamaradottság?

Figyelt kérdés
Remélem hogy nem :/
2010. júl. 28. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
utcán találtuk, és remélem egészségesen nől fel
2010. júl. 28. 18:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Most 2 hetes? Nem akarlak elkeseríteni, de macskatej nélkül lehet nem fogja túlélni..de ha sikerül (remélem!), nem hiszem,hogy visszamaradott lenne.

A tescoba láttam a macskakajáknál macskatejet, de tehéntejet semmiképp se kapjon, attól megfostosodik.

2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már 5 hetes, csak Utcára kivolt dobva 2 hetesen, hogy szerintem nem sok mindent tanulhatott az anyjától
2010. júl. 28. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:

De jó! Akkor túl vagytok a nehezén :)

Szerintem nem lesz probléma. A mi cicánk 4 hetes korától van velünk (panellakásban), bár szoktam mondani, hogy fogalma sincs arról, hogy ő cica, inkább családtagnak érzi magát.:) de semmi visszamaradottsága sincs.

Ti családi házban laktok?

2010. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szobacica lesz, akkor nincs gond, bár előfordulhat hogy labilisabb lesz az idegrendszere. Kijárós cicának már kockázatosabb, mert fogalma sincs a kinti világról.
2010. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Panel 2.ikon lakunk
2010. júl. 28. 19:45
 7/9 anonim válasza:
Most már szerintem megmarad, és normális cica lesz. Arra vigyázz, ha fiú, fél éves korában ivartalaníttatni kell, nehogy elkezdjen jelölgetni a pisijével!
2010. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lány cicuka:D és igen az ivartalanítáásra már félre van rakva a pénz:D sőt:D havonta rakjuk félre a pénz 1 részét, hogy ha baa lessz a cicunak, abból tuduk kivenni:D de nagyon virgonc:D eleven:D összevissza rohangál:D
2010. aug. 1. 10:17
 9/9 anonim válasza:
Nagyon felelősen gondolkoztok, szerencsés a cica!
2010. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!