Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a leggyakoribb cicaszín...

Melyik a leggyakoribb cicaszín? És mi a különbség a cirmosok között (barna, szürke, sötét, vadas és az hogy pöttyös, márványos, csíkos stb)?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete. Legalábbis én abból látom a legtöbbet.

A mintájában van különbség. Ha beírod google-be, láthatod, hogy néznek ki ezek a minták.

2020. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vörös és a fekete vagyis a 2 alapszín a leggyakoribb.

A cirmosok között a mintázatban van a különbség.

2020. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, vöröset alig látok. Errefelé mindenki a cirmost "unja". Azért kérdeztem, mert szerintem a cirmosok a legérdekesebbek, szinte mindegyik más.
2020. máj. 5. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetve a bicolorok is gyakoriak.
2020. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egy ideig foltokban csíkosak voltak fehér alapon,aztán meghalt a Cirimiri😩😭😭😭😭💖

Most csíkosak vannak barnás szürkések,anya munkatàtsa macskáját meg idehoztik a faluba s tesójával ako hamuszurke volt,ő pedig csikos de egesz csikos barna,es felnott es ugyanolyan szegény junior a tesója meghalt viszont a Nyafi miatt mivel a vérében vplt vannak szurke macskak,egykét foltosat,feketét,1 fehéret,háromszinut látsz meg voroset de azis csikos,szerintem a csikos a leggyakoribb barna de leginkabb szurke szinben

2020. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!