Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7,5 hetes cica 19 cm-el...

7,5 hetes cica 19 cm-el (farka nincs beleszámítva! ) és 31 dkg megfelelő nagyságú?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2 heteseim ilyen súlyúak.. Nem mindegy, hogy milyen fajta. Ilyen korban egy gombóc forma az egészséges, ha nem ezt látod, akkor valami baj van.
2020. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egyszerű házi cirmos...

Nem értem.

Akkor alultápláltan kaptam az örökbe adótól?

2020. máj. 11. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztos 31 dkg? Ez tényleg egy 2-3 hetes kismacska súlya.

Mióta volt az örökbeadónál? Nem lehet, hogy előtte nem kapott megfelelő táplálékot, ezért nem tudott normálisan fejlődni? :(

2020. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos. Igen, 55 napos most, elég picike a korához, én is meglepődtem ezen(mentett cica). 6 hetes koráig tejpótlót kapott. Aztán utána folyamatosan (most már csak azt) junior alutasakos kaját kapott junior táppal..

Nem tudom, hogy hogyan etette, 3x kapott eddig (utoljára szerdán) szerencsétlen féreghajtót. :(

Állandóan hasmenése van, gondolkodtam, hogy állatorvoshoz elviszem...

Talán tud segíteni a táplálkozásban is.

2020. máj. 11. 12:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 52 naposan kaptam, tehát pénteken érkezett.
2020. máj. 11. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nrm tudom mi volt a tejpótló, de ha eddig nem volt hasmenése, akkor meg kellene kérdezned, hogy mit evett, mert nem szabad csak fokozatosan szoktatni. Az állatorvos eddig nem mondott semmit, vagy nem is látta?
2020. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most mértem meg súlyban megint, 33 dkg körül van evés után.

[link]

[link]

2020. máj. 11. 13:03
 8/13 A kérdező kommentje:

Még nem voltam vele állatorvosnál, hiszen csak pénteken kaptam.

A héten tervezek elmenni hozzá.

2020. máj. 11. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki annyi idősnek, nem kamuzhatott a koráról, hogy mielőbb megszabaduljon tőle?

Mérlegre meg teljesen feltetted? Mintha le lenne csúszva.

Vannak fogai? Áztass be neki minőségi száraztápot, tegyél hozzá egy-két kanél minőségi konzerv kaját és úgy add neki. Természetesen minden ételből kölyök változatot, és ne whiskas-t meg tescos szart, hanem normálisat, állateledeles boltban vegyél.

2020. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy igazat mondott-e, de a szerződés szerint 52 napos volt, mikor elhoztuk, tehát 7 hetes.

A mérlegen többször is megmértük, akár le volt csúszva akár nem, csak éppen ficánkolódott fényképezés közben.

Vannak tejfogai.

Voltam ma az állatorvosnál, kapott egy szurit is, mert hasmenése van szerencsétlennek állandóan, és felírt ellene egy gyógyszert is. Szerinte is fiatalabb 55 naposnál... De miért hazudott volna egy állatmentő?

Az a legrosszabb, hogy nem tudom mivel etette, lehetett az bármi.. Azt mondta a mentős, hogy alutasis és junior tápot áztatva adjak. Így is történt csak nem tudom, hogy mennyit adjak egy ilyen pici cicának. :(

A féreghajtótól, vagy a kajaváltástól lett hasmenése. A kettő közül vmelyik.

Az orvos szerint alultáplált most, de ezen lehet változtatni, ha betartom a követelményeket. Remélem minden rendben lesz.

2020. máj. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!