Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvigyem a cicát orvoshoz?

Elvigyem a cicát orvoshoz?

Figyelt kérdés

Bent tartott, soha nem volt kint.

6,5 hónapos, kb két napja vakarja a bal fülét illetve bal oldalát. A fülén a szőr foltokban kikopott.

Péntek körül volt egy balesete a popcorn-os zacskóval, ugyanis belemászott a kis bolond. Tiszta zsír lett a feje, ezt letakarítottam neki amennyire tudtam.

Szerintetek az irritálhatja még vagy esetleg más? Atka és társai. Nem tudom, hogy megnézessem-e dokival vagy várjak még.


2020. máj. 12. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szőr az állandó vakargatástól hulott/kopott ki. Lehet allergiás a zsírra(a popcornos fűszeres tartósítószeres zsírra). Mindenképpen vidd el mondd el a popcornis storyt is és majd írd le hogy jobban van-e. Jóbbulást a cicusnak! :)
2020. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el orvoshoz. Valószínű allergia jött ki, nem biztos, hogy köze van a popcornhoz.

Az én cicam allergiás (felnőtt korban jött ki, csirkehúsra), foltokban hullott a szőre, a fülét vakarta és a hasát néhol sebesre nyalta. Kapott szteroidos szurit a vakarozás ellen, illetve hipoallergén tápot kap azóta is. A szőre azóta se nőtt vissza mindenhova.

Semmiképp ne várj vele, mert rettenetesen rossu érzés lehet neki.

2020. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is mindenképpen elvinném, ha a popcornos dolog miatt is van, jobb a a bizonyosság. Plusz ha amiatt van és allergia, az is kiderülhet
2020. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp vidd el a cicát.
2020. máj. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!