Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Titeket meg szokott vedeni a...

Titeket meg szokott vedeni a macskatok?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy mi neha “harcolunk” a parommal, persze jatekbol, de van, hogy en szimplan visitassal probalok vedekezni, mert eroben nyilvan o nyer xD Es ilyenkor amikor en visitok, a macska siman odaszalad es beleharap a paromba.

Nem tudom, hogy ez mas macskakra is jellemzo-e, gondolom vedeni szeretne engem, mert ha szimplan a visitas zavarna, akkor engem harapna.

Ti tapasztaltatok mar hasonlot?



2020. máj. 12. 11:34
 1/6 Basztet852 ***** válasza:
95%
A cica a kiabálásra azt hiszi baj van, nem tud külömbséget tenni, hogy ez csak játék vagy élesben megy. Nagyon szeret téged a mcskád, becsüld meg és kényesztesd mert hatalmas benne a szeretet!
2020. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon okos macskád van! 🐱
2020. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A kis zsebtigris. 🐈
2020. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi😁 A masik cica nem csinal ilyet, de o meg nincs olyan regota velunk, a testorom pedig mar lassan 6 eves, ot kiscica koraban hoztam el.

Pedig nem gondolna az ember, hogy annyira szeretne, habar osszebujva alszunk, de ezt leszamitva a tekintetebol altalaban a szanalmat es a megvetest lehet kiolvasni xD

2020. máj. 12. 12:37
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
A miénk is csinálja és az az érdekes, hogy alapból nem lát engem gyakran (egyetemre jártam amikor mentettük, azóta elköltöztem végleg és évente párszor megyek csak) de ha ott vagyok, akkor velem alszik, ki se száll a seggemből stb. Szóval ha birkózok a párommal vagy a kutyával, akkor ő is jön "segíteni".
2020. máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a szomszéd cicától védett meg :)

A szomszédé itt volt az udvaron, simogattam, egyszere csak odakapott, s megkarmolt.

Ezt az enyém az ajtóból nézte, amint látta, hogy odakap a másik, kirohant, s elkergette:)

Csak neki szabad a mamába beleharapni vagy megmarkolni:)

2020. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!