Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám a macskákat évek óta...

Apám a macskákat évek óta parizeren tartja és akármir csinálok adja nekik, mit lehet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy olcsó. Nagyon sajnálom őket!
máj. 14. 05:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Mi a baj vele? Ha az a fő hogy olcsó legyen, akkor nyilván nem fog venni minőségibb drága kaját. Ha meg tényleg nem, akkor a parizer kb olyan szinten van mint a 100ft-os macskakonzerv.

Ha van rá pénzed, akkor vegyél te nekik minőségibb szárazat pl.

máj. 14. 06:05
 2/26 A kérdező kommentje:

Mi a baj? Szerinte az jó, mert "emberkaja", miközben undorodom megfogni is...

Szerintem büdös, sós hulladék... Amitől büdösek, kihányják és hosszú távon, 5 éve kapják, tönkremennek....

Ennél akármilyen táp jobb!

máj. 14. 06:33
 3/26 anonim válasza:
78%
Akkor vegyél nekik tápot te
máj. 14. 06:41
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor vegyél nekik te tápot.
máj. 14. 06:53
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
És miért nem te veszed a kajájukat?
máj. 14. 06:55
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Hány macska van? Lakásban vagy kertben tartottak?
máj. 14. 06:59
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is, ha odaveszed nekik a tápot, tuti nem fogja kidobni, akkor adni fog nekik belőle, még ha mellé parizert is ad, még mindig jobb.

Nem kell drágát, de egy Smilla már fényévekkel jobb.

máj. 14. 07:23
 8/26 Gönczör Sára ***** válasza:
42%
Akkor ne itt írd le hogy ez a bajod,hanem inkább sétálj el a sarki ABC-be és vegyél nekik kaját! Nem olyan drága az... Különben meg, ehetnek parizert, nem lesz tőle semmi bajuk. Ha eddig megették, mostantól is meg fogják.
máj. 14. 07:32
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

arra még nem gondolt senki, hogy nincs állandó keresete a kérdezőnek? esetleg az apja akkor sem adná nekik, ha odavinné?

barátnőm hasonló szituban van, csak ott maradékot ad az apukája a cicáknak. hiába veszi meg a lány a jó minőségűt, az apja nem adja oda, mert szerinte felesleges ilyeneket venni, jó neki a maradék.

plusz az olcsó macskakaja se jobb, mint a parizer.

az a baj, hogy barátnőm is hiába beszél az apjának, nem hallgat rá, nem érdekli, mert 30-70 évvel ezelőtt is így éltek a macskák és köszönik jól voltak (csak azt felejtik ki, hogy 3-6 évig...). nehéz egy ilyen felfogást megváltoztatni.

az én apumnak is úgy változott meg a véleménye a kinti tartásról, hogy látta, ahogy a kedvenc kutyáját ütik el, és a kezei közt halt meg. :(

máj. 14. 08:08
 10/26 A kérdező kommentje:

Iskolába járok, most érettségizem, apámnak meg van 5 macskája! Ivartalanítást kiharcoltam nekik! Szoktam nekik kaját venni, ha Fressnaoban vagyok, akkor jobbakat is, de nem ad nekik...

Egyébként most is van itthon táp, de nem adja oda nekik! Vágja ezt a szart, meg mindig kiabál, hogy parizert adjál nekik, ne a tápot... Meg ó tudja mi kell!

Mindig mondom nekik, hogy nem jó, meg táp, meg most volt akciós a Fressnapfban a 10 kg, de nem... Akármit csinálok, ideveszi a parizert... Kidobom, megölne...

Direkt kérem, hogy ne adja legalább az enyémnek, de hiába, meg együtt esznek!

máj. 14. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!