Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám a macskákat évek óta...

Apám a macskákat évek óta parizeren tartja és akármir csinálok adja nekik, mit lehet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy olcsó. Nagyon sajnálom őket!
2020. máj. 14. 05:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Mi a baj vele? Ha az a fő hogy olcsó legyen, akkor nyilván nem fog venni minőségibb drága kaját. Ha meg tényleg nem, akkor a parizer kb olyan szinten van mint a 100ft-os macskakonzerv.

Ha van rá pénzed, akkor vegyél te nekik minőségibb szárazat pl.

2020. máj. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mi a baj? Szerinte az jó, mert "emberkaja", miközben undorodom megfogni is...


Szerintem büdös, sós hulladék... Amitől büdösek, kihányják és hosszú távon, 5 éve kapják, tönkremennek....


Ennél akármilyen táp jobb!

2020. máj. 14. 06:33
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Akkor vegyél nekik tápot te
2020. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor vegyél nekik te tápot.
2020. máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
És miért nem te veszed a kajájukat?
2020. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Hány macska van? Lakásban vagy kertben tartottak?
2020. máj. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is, ha odaveszed nekik a tápot, tuti nem fogja kidobni, akkor adni fog nekik belőle, még ha mellé parizert is ad, még mindig jobb.

Nem kell drágát, de egy Smilla már fényévekkel jobb.

2020. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne itt írd le hogy ez a bajod,hanem inkább sétálj el a sarki ABC-be és vegyél nekik kaját! Nem olyan drága az... Különben meg, ehetnek parizert, nem lesz tőle semmi bajuk. Ha eddig megették, mostantól is meg fogják.
2020. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

arra még nem gondolt senki, hogy nincs állandó keresete a kérdezőnek? esetleg az apja akkor sem adná nekik, ha odavinné?

barátnőm hasonló szituban van, csak ott maradékot ad az apukája a cicáknak. hiába veszi meg a lány a jó minőségűt, az apja nem adja oda, mert szerinte felesleges ilyeneket venni, jó neki a maradék.

plusz az olcsó macskakaja se jobb, mint a parizer.

az a baj, hogy barátnőm is hiába beszél az apjának, nem hallgat rá, nem érdekli, mert 30-70 évvel ezelőtt is így éltek a macskák és köszönik jól voltak (csak azt felejtik ki, hogy 3-6 évig...). nehéz egy ilyen felfogást megváltoztatni.

az én apumnak is úgy változott meg a véleménye a kinti tartásról, hogy látta, ahogy a kedvenc kutyáját ütik el, és a kezei közt halt meg. :(

2020. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Iskolába járok, most érettségizem, apámnak meg van 5 macskája! Ivartalanítást kiharcoltam nekik! Szoktam nekik kaját venni, ha Fressnaoban vagyok, akkor jobbakat is, de nem ad nekik...


Egyébként most is van itthon táp, de nem adja oda nekik! Vágja ezt a szart, meg mindig kiabál, hogy parizert adjál nekik, ne a tápot... Meg ó tudja mi kell!


Mindig mondom nekik, hogy nem jó, meg táp, meg most volt akciós a Fressnapfban a 10 kg, de nem... Akármit csinálok, ideveszi a parizert... Kidobom, megölne...


Direkt kérem, hogy ne adja legalább az enyémnek, de hiába, meg együtt esznek!

2020. máj. 14. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!