Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám a macskákat évek óta...

Apám a macskákat évek óta parizeren tartja és akármir csinálok adja nekik, mit lehet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy olcsó. Nagyon sajnálom őket!
2020. máj. 14. 05:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Állatorvos is mondta nekik! Én meg sajnálom őket, hogy bajuk lesz! Ugyanis a parizer túl sós, túl fűszeres hulladék igazából, de a macskának tönkremegy a veséje, főleg hosszútávon. Azért nem szabad nekik fűszerezni, sózni semmit! Főleg, nem hogy ezen éljenek! Ez a baj, ezáltal még a legolcsóbb macskatáp is jobb, mert nincs agyonsózva...


A sajátomat eltartanám, de akkor is odaadja neki! Meg állatorvos is mondta neki, hogy azt ne adjon nekik, de hiába... "ember kaja, az nem rossz", hús!


Igazából meglepődten ezen a válaszokon, válaszolókon, mert pont itt olvastam, milyen káros... Aztán elkezdetek engem, hogy ha nem tetszik elkényeztetett gyerek, vegyél te neki, vagy ne pattogj...


Macskákat féltem... Amúgy nekünk is sokat ütettek el már... Egyet pont anyám, de nem vallja be, sietett dolgozni, elcsapta a saját macskáját..

2020. máj. 14. 09:43
 12/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező: ne várj itt normális választ. Sajnos sok tudatlan szaporító van ezen az oldalon. De neked van igazad, ez kétségtelen. Sajnos ha apud nem nyit az új felé, nem tudsz sokmindent tenni.. :(
2020. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Legolcsóbb 100 forintos macskakonzervet se tudsz venni, vagy azt se adná oda nekik? Esetleg kutyaszalámi? Az olyan, mint a parizer .. Csak nem sós, fűszeres és van, amelyik 70-90 % hús(származéko)t tartalmaz.
2020. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy veszek nekik, meg mimdig van táp is, de akkor is veszi és akkor is nekik adja... Heti 1-2 alkalommal megy a városba parizerért a macskáknak...


Egyébként ezt szokták kapni tejjel, de azt is hiába mondtam, viszont a macskák maguktól leszoktak róla és csak vizet hajlandóak meginni, így nem ad nekik hála istennek...

2020. máj. 14. 11:39
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom akkor apád is kizárólagosan parizeren él, hiszen emberkaja, nem káros... Maradjunk annyiban, hogy az apád simán állatkínzó.
2020. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

De én egyedül a cicákat sajnálom, hogy esetleg emiatt az én drágám, meg a töbniek kevesebb ideig élnek és megbetegszenek... Én ezt nézem!


Maga persze, hogy nem eszi meg, csak az állatoknak adja... Egyébként meg 50 kg túlsúly, cukorbeteg stb., de iszik meg összeszik minden egészségtelent...

2020. máj. 14. 19:58
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el és vigyél magaddal annyi cicát, amennyit bírsz, hogy jól tarthasd őket!
2020. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%
Vagy dobd ki/edd meg a macskák elől a parizert és vegyél helyette kutyaszalámit, az 3 fokkal egészségesebb nekik.
2020. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos attól tartok, nem tudsz mit tenni :( Esetleg próbáld felvilágosítani apádat, hogy a macska húsevő állat, a párizsi pedig NEM hús. Embernek sem való egyébként.

Szomorú, hogy minden idióta tarthat állatot :(

2020. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%

Itt nem a macskaról meg a parizerrol van szó.


Itt az a lényeg, hogy neki legyen igaza,mindenki más h@lye.


Ez egy megrögzött szokása is.


Ha ezt adja, és nem tudsz mit csinálni, akkor vitamint vegyél a macskának.

Ami taurint tartalmaz.


Fogadd el a helyzetet, és hozd ki belőle a legjobbat.

Te jelenleg ezzel tudsz segíteni.

2020. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!