Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog halni a macskám?

Meg fog halni a macskám?

Figyelt kérdés

Tegnap arra lettem figyelmes, hogy a macska össze-vissza dőlöngézve mászkál és nyávog nagyon, hányt is. Ma sem lett jobban, ugyan úgy dőlöngél, adtam neki tejet fecskendővel, beletettem egy kibélelt dobozba, betakartam. Volt már ilyen helyzet még egy másik macskámmal is, pár nap után rendbe jött. Viszont nem tudom, mit tegyek vele? Simogassam, adjak neki még valamit a tejen kívül valamit esetleg? Csak fekszik, de folyton kiakar jönni a dobozból, de akkor meg összeesik és nyávog.

(Állatorvos nincs a közelben, húzós az ára nagyon, sajnos pénz nincs rá. Fűzök reményeket ahhoz, hogy jobban lesz, mivel említettem, volt már ilyen egy másik macskámmal is.) Negatív kommenteket nem kérek, köszönöm!


2020. máj. 14. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan nagyon rosszul lehet, nem hinném, hogy rendbe jönne magától és te sem igazán tudsz mit tenni vele. Csak orvos tudna segíteni rajta, valahogy meg kéne oldani, mert szenved szegény.
2020. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 drfauna ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg felhívni az állatorvost!

Hátha tud valamit mondani telefonon keresztül.

2020. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Legrosszabb esetben megmérgezték, ha a hányás véres, akkor lehet erre gyanakodni. Többet sajnos nem tudok mondani, mert ezt csak tapasztalatból mondom. Nem egy macskánknak lett ez a vége ( mérgezés).

Ezek nagyrészt nem szánt szándékkal történnek az többnyire, elég ha csak egy olyan egeret eszik, ami meg volt mérgezve és már is itt a baj.

De természetesen, amit én itt leírtam az nem biztos ám. Lehet, hogy valamit összeszedett és kiheveri. Elképesztő dolgokat túl tudnak élni a macskák.

2020. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul van. Furán veszi a levegőt, folyton megy a doboz sarkához odateszi a fejét. Ha megmozdul egy picit is akkor nyávog szenvedve. Állatorvosra egyáltalán nincs pénz, több tízezret elkérnének.
2020. máj. 14. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
NE ADJ TEJET A MACSKÁNAK! A macska bélrendszere nem bírja a tejet! Rosszul is lehet tőle! Mellesleg ez így igen szép, hogy nincs rá pénz. A macskád rosszul van. :(
2020. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. nagyon kevés tejet kapott. Igen, ez miért szép hogy nincs több tízezer forint arra hogy kijöjjön és megnézze egy állatorvos? Kinti macska, ráadásul nem is konkrétan az enyém, mert pár hónappal ezelőtt csak ide beszökött az udvarba azóta ittvan, etetem.
2020. máj. 14. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést
2020. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet rendbe jön, de hívj fel egy állatorvost, nem kell elvinni hozzá, csak érdeklődj, hogy mi baja lehet
2020. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Javaslom, hogy ha nincs pénz állatorvosra, ne tartsatok többet állatot. Az állatorvos hozzátartozik az állattartáshoz. Oltások, féreghajtás, betegség esetén ellátás, gyógyítás.
2020. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!