Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bántja a macska a kiscicát?

Miért bántja a macska a kiscicát?

Figyelt kérdés
Van egy macskám(micike), tavaly születtek neki kölykei, pontosabban 2 és az egyiket megtartottuk(ördög). Ennek a macskának születtek nem rég kiscicái(kb 3 hete) és a mici cicám meg van bolondulva, eddig nem volt vele semmi baj, szerette a piciket, de pár napja már morog rájuk és ma az egyikre rá is ütött. Tudja valaki mitől lehet ez?
2020. máj. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy egy felelőtlen ostoba szaporító vagy!
2020. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet unja már a tenyész telepet
2020. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Morgás:

Mikor morog?


méreg vagy düh kifejezésére szolgál

elege van a helyzetből

nem tud szabadulni

félelem jele is lehet

hagyd Őt békén

Morgás: ez a támadás előszele. Ha morogni kezd a cicád, akkor rövid időn belül bekövetkezik a támadás is.

2020. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sok a macska a területén. És ivartalanítsd a macskáid a nyáron. (természetesen nem a legkisebbeket, azokat a télen)
2020. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az ivartalanítás nem rajtam múlik, hanem a szüleimen akiket többször kértem már. Nekem jelenleg nincs rá pénzem és ezért kérek mindenkit ne kövezzenek meg. Nem szándékosan babáztatom le őket. A másik meg hogy nem értem miért kell ennyire gusztustalanul írni.
2020. máj. 15. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!