Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudok dönteni két kiscica...

Nem tudok dönteni két kiscica közül, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Kiscicát szerettem volna, hát elkezdtem nézegetni ingyen ajándék kiscica hirdetéseket. Amikor épp láttam olyat, ami nincs messze és megtetszett, akkor írtam a hirdetőnek. Sokáig csak azt kaptam, hogy pár óra után már nincs meg a cica, elvitték, vagy lefoglalták. De most csapdába estem, kettő is visszajelzett egyszerre, mindkettő rám vár. A picik két külön alomból vannak, de ugyanannyi távolságra és ugyanannyi idősek. Az egyik a kedvenc cicaszínemben ragyog. De a másik egyszerűen elrabolta a szívem, képről ránézésre. Egyik fiú, másik lány, és van már egy ivartalan fiú cicám, egy éves, extra barátságos, de nem tudom számít-e a nemük. Még 1 hetem van eldönteni, akkor lehet elválasztani őket. Fogalmam sincs, mit tegyek. Csak egyiket hozhatom.

Kérlek, adjatok valami segítséget, ezt nagyon elszúrtam 😞



2020. máj. 14. 19:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

Sorsolás? Szeret-nem szeret? Élőlényekről beszélünk, bazz!


Kérdező, menj el, látogasd meg mindkettőt (vaktában amúgy sem fogadunk be állatot, soha!), és amelyikkel meglesz a "kémia", élőben is a szerelem, azt hozd el.

2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Jót nevettem ezeken a szeret-nem szeret "a cica-b cica" meg papírdobálós válaszokon:)

Őszinte legyek? Az érméset kipróbáltam, vagy 10x feldobáltam, mindig ami kijött, a másikért voltam csalódott. A páromnak még jobban mindegy.

2020. máj. 14. 20:52
 13/30 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszát!!
2020. máj. 14. 20:53
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a legegyszerűbb lenne ha a párodat győznéd meg, és cserébe csinálnál valami különleges vacsorát vagy ilyesmi 😁
2020. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akaratlanul is folyton a cicával foglalkozok, ezért nem akar még többet, mert azt gondolja, akkor vele nem törődnék. Max még 1, hogy a másikkal lefoglalják egymást, addig se minket csesztet.
2020. máj. 14. 21:23
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy élőlények, de ezek döntési módszerek. Egyik sem a cicák sorsáról döntött volna, hanem kihozta volna a kérdezőből a végső döntését ;)
2020. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérj még fotókat róluk. Az sem mindegy, milyen körülmények közt töltötték a kiskorukat.

Nálunk úgy volt, hogy három cica volt jelölt. Az egyiket lemondták, a másik elveszett, mire mentem volna érte. A harmadik aki itt döglik az ágyon.

2020. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 drfauna ***** válasza:
100%
A leírásod alapján a szívrabló, de nem álomszínű cicát kéne választanod, és nem fogod megbánni. Az ő esetében el tudtál vonatkoztatni, ha nem is tudatosan, a színétől. Csak azért, mert a másik cica a neked tetsző bundát viseli magán, nem az az érzés volt, mint ennél a cicánál, hogy "elrabolta a szívedet".
2020. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Befigyelt egy 3. egy rokonnál:D

Párom akarja, mert itt van helyben.

2020. máj. 16. 16:01
 20/30 anonim ***** válasza:
Lehet ő lesz a befutó :)
2020. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!