Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicák életerően fejlődnek....

Kiscicák életerően fejlődnek. Problémát jelent?

Figyelt kérdés

Falunk lakunk. Az 5 kiscica holnap lesz 3 hetes. Egészségesek, szépen nőlnek. Viszont az egyik kisebb mint a többi. Ugyanúgy eszik, tanul járni. A többi már egyre biztosabban jár, ő még elég bizonytalanul. Nem olyan kis dundi mint a többi. Szerintetek ez normális hogy 1-1 alomban mindig van olyan cica amelyik kevésbé fejlett? Mennyire normális ez az eltérés? Talán az a probléma hogy a többiek miatt nem tud mindig annyit enni? Hogyan tudok a helyzeten segíteni?

Baj ha többször is emelgetve van? (csak azért hogy ne másszon rá a többi cica és hogy a cicihez tegyem. Kérlek csak értelmes, nem kioktató, vádaskodó válaszokat írjatok. Nem egy cicát ne éltünk már fel, de valamiért most annyira aggódok



2020. máj. 14. 23:50
 1/5 anonim válasza:

Persze, sok kiscicánál ez előfordul. Nekünk is volt, hogy 3 cica közül az egyik nagyon picike volt, de semmi baja nem lett, máig teljesen egészséges.

Azzal meg szerintem nem ártasz neki hogy néha óvatosan oda teszed az anya cicijéhez.

2020. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kitúrják a tesói szegényt, tedd cicire, hogy tudjon enni ő is renden.

Egyszer én is így jártam az egyik cicával, mindig segítettem neki, hogy tudjon enni. Aztán szép nagy cica lett, hatalmas lett felnőtt korára.

2020. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így szoktam, csak annyira szeretem őket és aggódok értük.
2020. máj. 15. 08:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Most a popsijával is van valami a szemét kamilla teával ki tudtam tisztítani. De a posiján valami sárga cucc van odaragadva, azt nem tudtam letisztítani. Ez mi lehet és mitől?
2020. máj. 15. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kamillázd a szemét! Az nagyon szárít. Lehet kapni körömvirág teát, szt használd, és másfél hét utàn sem javul, vidd orvoshoz.
2020. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!