Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem fog meghalni a cicam?

Ugye nem fog meghalni a cicam?

Figyelt kérdés
Eddig abban a hitben eltem, hogy csak dagi lett, mert jobb az etvagya mint egy eve ilyenkor, de ma iszonyuan elkezdett valadekozni, most alszik es a lepedo alatta csupa valadek :( Megneztem es valoszinuleg mehgyulladasa van, holnap felhivom az allatkorhazat, vallalnak-e most mutetet es mikor es elviszem a leghamarabbi idopontra, de ugye nem lesz addig baja? :( Nem tudom, mennyire sulyos, a leirasnal nem irtak ilyenrol, csak hogy vagy gyogyszer vagy mutet. Etvagya van, uriteni tud, a kedven sem tapasztaltam valtozast, ugyanugy jar-kel, csinalja amit egy egeszseges macska.
2020. máj. 17. 21:15
 1/3 anonim válasza:
Miből jön a váladék?Reméljük nem lesz baja.Az orvos biztos behív hamar ha elmondod mi a baj
2020. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öh ivartalanított macska?
2020. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A huvelyebol jon. Eddig nem volt ilyen, nagyon ritkan (kb egy honapban 1-2 nap) volt, hogy nedves volt neki, de nem ugy, hogy folyt volna ki belole, gondoltam ez biztos normalis, miert ne nedvedzhetne neha a huvely... ezen kivul csak a puffadt hasa volt fura, de regen tenyleg csak alig par falatokat evett napkozben elosztva, ez is logikusnak tunt, mivel mar honapok ota eszik normalisan (tehat a kiontott, kb konzerv 1/3-at nem fel napon at nyammogja, mig ki nem dobom inkabb, mert mar beleszarad a talba, hanem megeszi kb egyszerre), igy biztos ezert nol a hasa. Kifejezetten vekony macska volt, ha meg a szore is csapzott lenne, tipikus utcai ehezonek nezett volna ki🙄 (De ilyen teren nem volt semmi egeszsegugyi problema a hatterben.)

Nem ugy tunik, mintha haldokolna vagy barmi baja lenne, olyan mintha o maga eszre se venne, hogy folyik belole a cucc, szoval bizom benne, hogy azert par nap alatt nem lesz komoly baja, ha mondjuk csak szerdan tudnak muteni, az allatkorhaz honlapjan annyi van kiirva, hogy bizonyos ellatasok most szunetelnek, de az ivartalanitas es hasonlok nem voltak kozottuk.

2020. máj. 17. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!