Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, akinek a lány...

Van olyan, akinek a lány cicája nagyobb a fiú cicájánál?

Figyelt kérdés
Fajtiszta házicica:)

2020. máj. 17. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2020. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A színüket is leírjátok, légyszi:)
2020. máj. 17. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kislány fehér-cirmos a fiú pedig cirmos :)
2020. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bentiek? És nem "ciki" ez?
2020. máj. 17. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy lány cicám, a maga 7 kg-jával szerintem lepipált volna sok kandúrt. Ha morcos volt és "felfújta magát", házőrzőnek is bevált volna, mert többen fejvesztve menekültek a helységből..:)
2020. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem két cicám van, bentiek. A lány a nagyobb, ő cirmos, a fiú fekete-fehér foltos. Nem ciki, miért lenne? :)
2020. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, eddig azt hittem mindig a fiúk nagyobbak, oké, ez hülyeség:D

Amúgy az van, hogy befogadtam utcáról még két éve egy világos szürke cirmos-fehér cicát, egy hónaposan kint ázott az esőben, és annyi baja volt, hogy fél éves korára szedte össze magát, akkor meg már nem sokat nőtt. 4kg, vézna, de izmos. Rá egy évre hozzám került egy barnacirmos-fehér lány kiscica, 3 hónaposan, véletlen alom utolsó tagja, tesók egy hónapja gazdinál, az övék meg visszamondták, én meg megsajnáltam, így elhoztam. És most egy éves múlt és 5 kg és erősebb alkat.

És hát fura, hogy a lány a nagyobb:D

2020. máj. 18. 02:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért lenne ciki. Nem mindegy mekkora egy cica? Az a lényeg, hogy szereted. Amúgy nem létezik fajtiszta házi cica. Nincs semmilyen törvény arra, hogy melyik nem a nagyobb. Ajánlom figyelmedbe a Maine Coon-okát. Hatalmas cicák és nem csak a fiú, a lány is
2020. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!