Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerezzem meg a régi...

Hogyan szerezzem meg a régi oltás könyvét a macskámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a helyzetem: Hollandiából szeretnék haza utazni Magyarországra a cicámmal. Én okos a repjegy megvásárlása után vettem észre, hogy nincs meg a macska oltás könyve. Az első veszettség elleni oltás után 21 napig nem repülhet, de csak az első után, ami az ide útkor megtörtént. Elmentem itt az állatorvoshoz, de azt mondta biztos nem fognak felengedni a repülőre azzal az irattal amit ő tud adni, csak akkor, ha be tudom bizonyítani hogy már be volt oltva előtte. Hogy tudnám bebizonyítani hogy már be volt oltva előtte? A chipben nincs semmiféle adat erről? Vagy az otthoni állatorvosomtól tudok szerezni bármiféle bizonyítékot?

Előre is köszönet



2020. máj. 20. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az itthoni orvosoddal beszélj.
2020. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj az itthoni állatorvossal. Ha elveszett az útlevél, sajnos muszáj újat kiállítani neki. Rákérdezhetsz a vérből mérhető titer vizsgálatra. Szerbiában nem az útlevelet, nem a veszettség elleni oltást nézték, hanem a titer vizsgálatot kérték. :/
2020. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve elméletileg chip adataihoz is be tudják írni a dokik, hogy mikor kapta meg. Nézesd meg, hátha. Sok sikert!
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen az útlevélre szerencsére azt mondták még aznap elkészül. Akkor küldöm a párom és kideríti. Köszönöm a gyors reagálást meg mindent!
2020. máj. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!