Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Ha leállok a szomszédnénivel beszélgetni, jön utánam, és nyávog és nyújtózkodik, hogy vegyem ölbe. Muszáj fölvennem, különben nem hagy beszélgetni. És egész addig amíg beszélgetek, ott fekszik az ölembe mint egy kisbaba. Aztán ha elindulok befelé, már ugrik is le. De ha csak simán állok a lakásban, pl. kinézek az ablakon, akkor nem akar fölugrani. Már azon gondolkodtam veszek egy kengurut, és abba beleteszem, legalább nem a kezem fárad el... Miért csinálja ezt? Úgyse érti mit beszélünk, akkor minek akar följönni?

2020. máj. 21. 13:26
 1/4 anonim válasza:
A macskád valószínűleg tart attól, hogy szorosabb kötelék alakul ki közted és a szomszéd néni között!
2020. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A macskák is lehetnek féltékenyek. Nekünk macskáink és kutyánk is van. Ha a kutya a közelemben van már egyből nyávog, hogy vegyem fel és simogassam.
2020. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LuciferSZD válasza:
100%
Szerintem ez aranyos és irigykedve olvasom, a cicád valószínűleg féltékeny a szeretedre és a tőrődésedre bár az én cicám is ilyen lenne de ő tojik rám kivéve ha éhes:(
2020. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csinál ilyet, rendszeresen. Mondjuk nekem sokszor akkor, ha például énekelek vagy hangosabban beszélek. Ilyenkor képes álmából felkelni és odajönni nyüszögni, hogy vegyem fel. Ha nem veszem fel (mert pl. éppen mosogatok), akkor rám ugrik. :) Semmi rosszat nem jelent szerintem. Nekem mindig odanyomja a fejét a nyakamhoz, főleg, ha énekelek, ezért feltételezném, hogy lehet a hang okozta vibrációt valami macskakommunikációnak értelmezi. :D De ez már csak elmélet.
2020. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!