Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napok óta nincs széklete?...

Napok óta nincs széklete? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 napja nem volt széklete a macskámnak. 2,5 éves ivartalanított lány. Próbálkoztam joghurttal, tejjel, tejföllel, téptem a ház elől füvet, olajban sült hússal, más macskatáppal. Csak próbálkozott kakilni, de nem ment neki. Pisi van. Az étvágya sem változott.

Volt valakinek hasonló? Mi segített neki?

Tudtok ételeket még ami kicsit segítene neki? Meghajtani már nem akarom, mert félek, hogy bélcsavarodása lesz.

NAGYON NAGYON HÁLÁS KÖSZÖNETEM A VÁLASZOLÓKNAK!



#macska #székrekedés #állatorvos #kakilás, széklet
2020. máj. 22. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost próbáltad már megkérdezni? Az életével játszol.
2020. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe nem jusson az orvos , hetekig irkálj fórumokra !
2020. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy bélelzárodása van, te meg meg akarod fosatni...

Vidd már orvoshoz!!

2020. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
(!ha reggel nem lesz kaki viszem dokihoz!) Elfelejtettem kiírni. Tisztában vagyok vele, le is írtam, hogy "Meghajtani már nem akarom, mert félek, hogy bélcsavarodása lesz".
2020. máj. 22. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
De hívd fel a dokit most. Holnap aztán lehet, hogy megy a Balcsira, stb. Minek húzod az időt? 3 napja nincs széklete, akkor lehet, hogy órái vannak hátra. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de már rég felhívtam volna. Egy telefon nem kerül semmibe, aztán a doki csak tudna mondani valami okosat addig is, míg eljut hozzá a macsek.
2020. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre sikerült neki! Köszi a válaszokat! További kellemes estét!
2020. máj. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!