Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a mütött...

Mi történhetett a mütött cicammal?

Figyelt kérdés

Elsore fura a kerdes de pont 1 hete mutottek a cicam servvel szerencsenkre szepen sikerult a mutet nincs semmi baj egyebkent kinti cicus de mutet ota bent van folyamat es felugyelet alatt, sose hagyjuk egyedul, par nap mulva megyunk varrat szedesre

Nahat ma delelott tortent h a cicust kiengedtem az udvarra de kb 10 percre es vegig vele voltam csak setalgatott meg napozott kicsit aztan bevittem es eszre vettem h a sebe mellett lett egy kb ujbegynyi nagyon kemeny gorcs, nem faj neki ugyanugy eszik iszik pisil kakal

Es megilyedtem de mar azota lejjeb ment neki de meg mindig erezni

Azon gondolkodtam h megszurhatta neki a fube valami?

Kicsit aggodok es haragszom magamra, nem kellett volna kiengedni, felek h megint baj lesz mert mar ivartalalanitottak par honapja mivel lany cicus most servvel mutottek es szegenyt mar sajnalom h 1 eves sincs es szet van szabdalva bar nem mutat olyan jelet h fajna neki ez a gorcs de azert erdekelne ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatba illetve h veszelyes e neki



2020. máj. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a műtét helyén szokott lenni egy kis duzzanat, le fog menni.
2020. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, volt is neki mutet utan doki mondta h ez lefog menni, de az puha vizes volt es leis ment ez meg most lett es ko kemeny neki
2020. máj. 22. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, biztos ami biztos.
2020. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy van a cicus?
2020. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!