Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miskolc környékén vannak...

Miskolc környékén vannak kiscicák?

Figyelt kérdés
Jófogáson néztem egész borsodban 5 db van abból 2 céges hirdetés... Hol érdemes keresnem? Tavaly ilyenkor tele volt már a jófogás kis cicákkal csak akkor még nem volt külön házunk ezért nem tudtam egyet sem örökbe fogadni vagy haza hozni. Menhely oldalakon sem találok.

2020. máj. 24. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak. Mindenhol vannak. :D

Facebookon számtalan örökbe fogadós csoport/oldal van. Ott biztosan találsz.

2020. máj. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Benne vagyok a mini mentőkben is Miskolcon több csoportról ami miskolci nincs tudomásom
2020. máj. 24. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én más környéken keresek, de én is ezt tapasztalom, ami vmilyen szempontól azért jó, hogy nincs tele napi 2 új oldal az ingyen kismacskákkal.
2020. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ezzel én is így vagyok:D

Pont mondtam páromnak hogy volt értelme hogy csomóan "reklámozták" az ivartalanítást meg lett a gyümölcse.

Lehet hogy kénytelenek leszünk pénzért venni állatot ha nem lesz sem menhelyen sem meg sehol kölyök cica.

(Nem vagyok kibékülve a tenyésztett cicákkal.)

2020. máj. 24. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ingyen elvihető kismacskát látok városon belül facebookon, egészen gyönyörűeket is. (miskolci vagyok)
2020. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni privátban vagy akár itt linket? Lehet én keresek rosszul...
2020. máj. 28. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most néztem fel jófogásra, ott is találtam: [link] LAEV környékén



[link]


Ők bőcsiek.



[link]


Ők pedig péteriek.


Ha szeretnéd, majd még küldök pár linket.

2020. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most a miskolcon hallottamban kiírták, hogy kiscicát keresek, sok felajánlás érkezett, lehet neked is érdemes lenne kiírnod. ;)
2020. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2. Linket nem nyitotta meg de köszönöm :)

.rendben felnézek oda is :D

2020. máj. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!