Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki esetleg valami ötlet?...

Valaki esetleg valami ötlet? Miért viselkedhet így a macskám?

Figyelt kérdés

Van egy két és fél éves macskám. Őszintén szólva életem első macskája, úgy hogy nem nagyon értek hozzájuk. Ő is csak úgy lett.

Lényeg, hogy egészen máig tök nyugodt cica volt.

Viszont ma takarítottam először komolyabban domestossal, és azóta a macska mellé nem ülhetek le, mert morog, fújtat, karmolni akar. Miért csinálja ezt? Meg folyamatosan elbújik az ágy alá.


32/F.


2020. máj. 24. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem érzi a megszokott illatokat. Pár nap talán amíg megszokja vagy újra lesznek azok az illatok amiket megszokott
2020. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert túl ritkán takarítasz így. A 2,5 évhez képest legalább havonta nem ártana. Felborítottad a megszokást.
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom,de a domesztosz a van valami, amitol megváltozik a viselkedése.

Az enyém belehempereg a domesztiszba.

2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy a harmadik is írja, már maga a domestos is felpörgeti a macskákat, a mieink is imádnak a domestosszal felmosott padlón hemperegni, szóval lehet az váltott ki belőle furcsa viselkedést.
2020. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De elfog ez belőle múlni? Mert tényleg nem volt ilyen. Magától mászott rám néha, meg ilyenek. Takarítottam amúgy az elmúlt 2 és fél évben is, csak nem használtam ennyire erős szereket. Csak most tényleg, közelébe nem lehet menni, mert támad.

Bár ha ruhával megfogom, akkor már az ölembe normálisabb, de amint leteszem, újra kezdi.

2020. máj. 24. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen el fog múlni de ne eröltesd neki úgy hogy ruhával fogod meg és ilyenek. Hozzá kell szoknia, lehet párnap az is lehet hogy egy hét de amíg eszik rendesen és ürít is rendesen addig semmi baj. Ha eltel 2-3 hét akkor és csak is akkkr hívd fel a dokit hogy erre van e megoldás
2020. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!