Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 éves ivartalanított fiú...

2 éves ivartalanított fiú cicám egyik napról a másikra "elfelejt" szobatiszta lenni? Nagy szükségünk lenne tippekre, akik jártak már így!

Figyelt kérdés
Baba korától nálunk van, soha semmi panasz nem volt rá, és csak benti.

2020. máj. 25. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Stressz, vagy betegség.

Ha szokatlan valami történt otthon, akkor is szokott ilyet csinálni.

Vagy ha a pisi megy félre, és nehezen végzi a dolgát, akkor betegség is lehet, akkor állatorvos.

2020. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem stressz miatt van, akkor érdemes kivizsgáltatni, lehet pl.húgykő is vagy bármi más. A macskák ok nélkül nem végzik máshol a dolgukat.
2020. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. 10 éves ivartalanított lány macskám van, ugyanez a jelenség. Ott ahol van elvégez minden dolgát, mind a 2 félét. Korábban nem volt ez vele, ami érdekes mindíg nyáron múlik el a szobatisztasága, ősszel/télen általában visszajön. Elég idegesítő, azt olvastam pl. lehet oka ennek, hogy valamilyen fájdalma van ürítés előtt, végül is szaladgál, és csúnyán szávog. Nekem is ez a tippem,, bár nem tudom milyen betegség az ami télen meg elmúlik magától...
2020. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!