Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nyulam. Már 7 hete...

Van egy nyulam. Már 7 hete nálunk van. Ma jönne egy kiscica hozzánk. Nem tudom hogy szoktassam őket össze. Van tanácsotok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan. A nyuszi prédaállat, tehát ösztönösen félni fog tőle. Türelem kell majd, de ha együtt nőnek fel, akkor nem lesz baj. Nekem is nyuszi mellett volt macsekom anno, tök jól megvoltak.
2020. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nyuszi fél a cicától kutyától.


Először is csak ketrecen keresztül legyen ismerkedés.

Utána felügyelettel is lehetnek együtt.

Viszont ha nyuszit nagyon zavarja a cica jelenléte akkor ne találkozzanak többet.


Fontos hogy a nyuszi ne tudjon bele menni a macska alomba, ne tudjon bele enni a macska kajába.

2020. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt egy törpe nyulam(sajnos már nem él)és én ugy szoktattam hozzá a kutyámhoz(whestie) hogy először ketrecem keresztül aztám pórázon vagy megfogtam!Fontos hogy egyik állat se érezze korlátozva magát engedd meg h szagulgassák egymást leygen terük és befog válni!

2020. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy végig felügyelet alatt legyenek, és mindkét állatnak lehetősége legyen elvonulni.


Ha elegük lett a másikból és elvonulnak, akkor ne fogjátok vissza, és később próbáljátok újra.

2020. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy törpenyuszim és egy cicám, a nyuszi 2 éves a cica meg 1,5 és mikor haza hoztam a cicát akkor először odament a ketrechez, szagolgatták egymást, később már ketrec nélkül is. Azóta ők elválaszthatatlanok, együtt szaladgálnak, a cica mindig a ketrec mellett alszik.Nálunk szerencsére "maguktól" megszokták egymást. :)
2020. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy vannak ilyen példák, viszont én egy prédaállatot ha nem muszáj, nem stresszelnék fölöslegesen egy ragadozó jelenlétével... tartsd őket külön szobában szerintem.
2020. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!