Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a kiscicának?

Mit adjak enni a kiscicának?

Figyelt kérdés
Találtam, elvittem állatorvoshoz. Azt mondta, hogy kizárólag kölyökmacska száraztápot adjak neki(5 hetes), ha nem tudja megenni, akkor áztassam be. Próbálta elrágni, de nem tudja, áztatva meg olyan büdös, hogy két falat után kihányta és következőnek is csak messziről odaszagolt és itt nyávog. Lehetséges, hogy olyan rossz, hogy inkább éhezik? Mit adjak neki? A táp márkája Carnilove(kitten lazac-pulyka). Adjak másik márkát? Milyet?

2020. máj. 30. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen nedves tápot.
2020. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
23%
Ennyi idősen speciális macskatápszert cumisüvegből.
2020. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Pedig amit írtál, az nem rossz márka és nem is olcsó.

Próbálj neki junior nedves tápot! a Rossmannban is lehet saját márkás juniort venni, (129Ft) az nem tartalmaz tartósítószert és színezőanyagot.

Én nem azért veszem ezt a rossmannosat, mert spórolok a macskáimon, hanem mert a büdös, elkényeztetett jószágaim még ezt szeretik a legjobban.

2020. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a doktor úr nem javasolja. Kérdeztem én is. Azt mondja, ha elég éhes lesz megeszi, de már 6 órája+amióta kint volt kidobva nem evett semmit, szerintem ez nem jó neki így.
2020. máj. 30. 16:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta már nem kell tápszer, mert van pici foga, tud enni, pépeset minimum.
2020. máj. 30. 16:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Két napig nem lesz bolt, úgyhogy vihar sebesen vásárolj be tápszert, illetve nedves tápokat, ha nem akarod, hogy éhen haljon..
2020. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem javasolja a doktor úr?

Világhírű állateledelgyártók gyártják a nedves juniortápokat!

Az jobb, ha a cica ezek szerint ki tudja mióta nem evett és hány?

Egy ilyen csecsemőcica még 2 óránként eszik, a tiéd meg már lehet, hogy napok óta sem.

Láthatóan éhes, azért is ette a büdös áztatott tápot.

2020. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

... vagy csináld azt, amit a 2-es javasolt!

Ahol árulnak tápszert, ott cumiüveget is kapsz, vagy valahonnan szerezz egy nagyobb fecskendőt!...persze megint szombat van, minden nehézkesebb.

2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal, tápszer és junior nedves.
2020. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi fecskendővel etettünk egyet tavaly, aki még 3 hetes sem volt az orvos szt.

Fressnapfból hoztam macskatápszert, azt kapta, a miénk semmi mással nem boldogult még hetekig. Mára egy égedelem és bitang erős, jó kiállású kandúr a lelkem, pedig júliusban lesz egyéves, a házi kosztért rajong, pedig jó minőségű macskaeledelek vannak itthon másik macsek miatt, aki viszont "emberkaját" nem venne a szájába soha.


Lehet, hogy már tudod, de lehet, hogy hasznos info: a kismacska végbélnyílását langyos vizes frottírkendővel időről időre törölgetni kell, hogy a széklete is rendben legyen. Ez állítólag olyan stimulációt jelent, mintha az anyamacska tisztogatná ott is.


Sok sikert, drukkolok nektek!

2020. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!