Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel szeretnek játszani a cicák?

Mivel szeretnek játszani a cicák?

Figyelt kérdés
Lesz egy kandúr kiscicám és nem tudom milyen játékokat vegyek neki

2020. máj. 31. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cicafüggő. Én már jártam úgy hogy vettem a cicámnak, labdát, macskamentás játékot, és még több félét, de őt egyedül a szatyor érdekelte XD
2020. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk most éppen a csörgőlabda a favorit :)
2020. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagyon túlgondolni és összevásárolni mindent :) Felesleges.

A miénknek van egy kicsi labdája, azt tudja lökdösni magának. Illetve szereti, ha húzunk neki madzagot. Keresel egy erősebb botot/pálcát és kötsz rá egy cipőfűzőt például. De hosszú fűszállal is játszik, ha mozgatod neki. A macskák tényleg bármivel képesek játszani.

2020. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Spórold meg magadnak a pénzt, ne vegyél semmit. Komolyan. Néhai macskámat semmi nem érdekelte. Vettem neki labdát, macskabotot, műanyag egeret, macskafűt, sima labdát, rácsos labdát, csengős labdát, zörgős labdát, és még a nemlétező tököm tudja mit. Melyik érdekelte? Egyik sem. Mitől került euforikus állapota? Persze, hogy a műanyag zacskótól és az alomjából kirepülő 1-2 kövecskétől, véletlenül sem a játékoktól.


Biztos macska válogatja, mindenesetre első körben ezeket javaslom... a többi pénzkidobás volt. t-t

2020. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm én elkezdtem házilag is csinálni dolgokat amiket neten láttam nem tudom még hogy örülni fog e neki de akkor nem veszek semmi játékot
2020. máj. 31. 12:02
 6/9 anonim válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy felesleges, legalábbis az én cicáim magasról tojnak a játékokra, amit vettem nekik..:D
2020. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém szatyorral, szárítóról lelopott zoknival, karácsonyfa ágdarabbal, kaviccsal, száraz falevéllel, madzaggal szeret játszani. Labdákkal csakis akkor, ha ő fent ül a szekrény tetején, én feldobom neki, ő meg vissza ledobja nekem.
2020. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes játékot venni. Az enyémet jobban érdekelte a csomagolás, mint maga a játék. A kedvence pedig egy régi pulcsimról levágott pamutgombóc. Azt szokta hurcolni a szájában mindenhová.
2020. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok venni játékot köszönöm a válaszokat
2020. jún. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!