Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen aranyos szokásai...

Milyen aranyos szokásai vannak a cicádnak?

Figyelt kérdés

Az enyém szereti a tenyerembe tenni a lábát, szeret puszilgatni(én is puszilgatom őt), ha kérek puszit, ad .. köszön nyávogással, ..ez reggeli rutin :), kér ételt

és megtanítottam rá, hogyha megkérdezem, hogy éhes-e és nyávog akkor adok kaját, ésha nem nyávog, akkor nem. Eléggé tudja, mert csak akkor kér, amikor kell neki.

Jobban figyel dolgokra, amikor mondom neki, többször mondtam, hogy használja a wc-cskéjét, vagyis az almot, ahelyett, hogy kimenjen wc-zni, és legfőképpen abban a pár napban használta, amikor mondtam neki.

Egy cukorfalat <3

és mutattam neki egyszer, hogy fürödjön meg a porban, amit nagyon szeret, odament arra a helyre ahol mutattam (és egyébként is szokott) és belehempergett.



2020. máj. 31. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémmel konkrétan beszélgetni lehet, hosszasan :) Kérdezek tőle valamit, ő visszanyervog, és ezt akár percekig csináljuk.
2020. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az ablakpárkányon fekszik, a hátsó lábával kitámasztja magát a radiátoron.

Fekve iszik.

Odahozza a golyót, hogy gurítsam neki.

Amikor megy, minden lépésnél morran egyet, mintha dudákon lépkedne:)

Imádom!!!

2020. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elbújok valami mögé, kikukkantok onnan, erre ő nyavékol, visszabújok, újra kinézek, nyavék, és ezt percekig, közben szép lassan egyre közelebb jön, de csak akkor mozog ha nem látom, és amikor odaér hozzám akkor halál boldog bújás van :D
2020. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamat játszana :D. Egyfolytában ugrál neki a lábamnak és harapdálja :D. Meg szeret bújócskázni. Mikor felkel és nyügös akkor meg felugrik a mellkasomra aztán elkezd nyalogatni. Imádom.
2020. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
7%
Az én cicám megszűlte a kisgyerekeit. Az egyiknek viszont leharapta a fejét. Apa gyorsan elkobozta az anyja karmaiból, mielőtt a többi tesztrészét is megcsonkította volna. Szegényt fej nélkül kellett eltemetni.
2020. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van ilyen, mint #3-nál csak az úgy végződik, hogy mire következőnek kikukucskálok helyből másfél métert ugrik a fejemre én meg frászt kapok:D

Meg visszahozza a játékát, ha felemelem magasra és nem adom neki, akkor pürrög, úgy kéri, a végén, ha sokáig szívatom akkor a pürrögésből morgás lesz:D

Meg mi is szoktunk beszélgetni, különféle hangzásokban nyávog, pürrög, és ha mindent sikerül leutánoznom, akkor a végén morog rám:D

2020. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor fel akar jönni az ölembe előtte mindig felnéz hogy üres e (felteszi első két mancsát) utána leengedi magát egyszer körbe sétál és csak utánna jön fel :D
2020. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!