Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az orvos nem tudja "összerakni...

Az orvos nem tudja "összerakni" a macskám? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Ivartalanítva lett szeretet kiscicám, ám egy nap múlva hasa feldagadt, elvileg kiszáradt a belső varrás. Előtte gyógyszer, hátha valami gyulladás, de nem, még lett műtve újra. Műtétnek vége, szegény cica nehezen magához tért, majd két nap múlva megint csak dagad a hasa, kedden újra műtét. Nagyon sajnálom a cicam és nem akarok neki ennyi rosszat, félek hogy Megárt neki ez a sok műtét.


Az állat orvos azt mondja nem érti, de elvileg ez rutinműtét, az én macskám se ugrál többet mint bárki más macskája. :( ti jártatok már így?


2020. jún. 1. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Vidd másik állatorvoshoz.
2020. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is másik állatorvos! Sok macskám volt már, mindegyik ivartalanítva lett, volt köztük fiú, lány, soha, egyiknek sem volt semmi baja a műtét után. Valamit nagyon elszúrt ez a doki!
2020. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen egy másik állatorvos! Sosem jártam még így, ez egy rutinfeladat kéne legyen
2020. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Mond le az időpontot, és vidd másikhoz.

Nekem is volt egy ilyen estem egyik lány cicámmal. Nála az volt a baj, hogy a bőre hamarabb összeforrt, mint a hasfala, és ez miatt először dudor, majd gyulladása lett. Neki szerencsére a bőre felhasadt, és be tudott szépen gyógyulni.

2020. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, szerencsétlen. Ne műtesd még egyszer ezzel a dokival, vidd állatkórházba, valami jó nevű helyre.
2020. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica? :(
2020. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jól van, eszik, iszik, piszkol, játszik, dagaszt, dorombol


Ma nézi meg egy másik doki.

Két hete kezdődött ez a sztori. Csak vicc, hogy 3x kell szegény cicát felnyitni.

2020. jún. 2. 07:11
 8/12 anonim ***** válasza:

:(

Reméljük, a másik doki ügyesebb lesz és mégsem kell. Remélem, nem hagytak benne valamit, vagy ilyesmi... Lehet, jo lenne röntgent kérni neki. Nem tudom, csak úgy beugrott, hogy talán végső esetben jobb lenne, mint egyből műtögetni.

2020. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Újraműtéskor mit csinált? 2x nem veheti ki a szerveit, szóval csak a varrást kellett volna helyre igazítani. Ha ennyit elb@ sz, adja vissza a diplomáját ..
2020. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ultrahang!! Nem kell egyből felnyitni, szegénykém :( És másik doki mindenképp. Szurkolok nektek <3 Írj majd mi a helyzet.
2020. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!