Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának polcok hogyan(bővebb...

Macskának polcok hogyan(bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két cicám van, egyikőjük imád mindenre felmászni, magasan lenni, a másik inkább a földön levő búvóhelyeket szereti. Ez utóbbi igényt könnyen megoldottam már.

Szeretnék polcokat felrakni az egész lakásban úgy, hogy könnyen megközelíthető legyen, tudjon ott aludni is, kukkolni mindent ami történik, de attól félek, hogy leeshet, nagyon magas a lakás.

Tudnátok ötleteket adni hogy ezt biztonságosan hogy tudnám megcsinálni?

Úgy szeretném megoldani, hogy nagyjából az egész lakást be tudja mászkálni ezeken, ami csak az övé, mert vannak szekrények is amikre így is úgyis felmegy, de lejönni már neccesebb. Nem körbe a falak mentén gondoltam végig egyenesen, hanem ennél izgalmasabb verziót szeretnék neki.

Köszönöm a válaszokat! :)


2020. jún. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uuuuuuuu köszönöm! :) Nekem nem volt barátom a gugli :(
2020. jún. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!