Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom távol tartani a...

Hogyan tudom távol tartani a terasztól????!!!!!

Figyelt kérdés

Hello. Van valakinek tuti bevált módszere arra, hogyan tudom a nyavajás macskákat távol tartani a teraszomtól?

Egyszerűen már kiidegelnek azzal, hogy a hátsó teraszon lévő rattan ülőgarnitúrát (a párnákat és az ülőfelületet) reggelre lehugyozzák!!! :(. Nekem se kutyám se macskám... reggel kimegyek a kertbe és keresztbe van hugyozva illetve most már "sz@rva" az ülőgarnitúra. Még szerencse, hogy az első lepisálás után vastagabb pléddel letakartam.. De azt is lepisálták, összejárják s már le is kakálják basszus!!! Eszem megáll! Egy az egyben kidobtam a plédet mert úgy lefosták, hogy azt kitakarítani nem lehet.. meg nem is szeretném.. Most a téliesítésre szolgáló takaróponyva van a kanapén, de így meg használhatatlan :(.

Vennék kutyát, de elöl még nincs kerítésem és nem tudom mikor lesz.. Így nem tudok kutyát tartani.... Próbáltam már elektromos macskariasztóval de vicc és lehúzás az egész :(.



2020. jún. 3. 18:25
 1/5 qkker1 ***** válasza:
61%
Kutyán kívül semmi nem hatásos a macskák ellen!
2020. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondja.
2020. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szomorú :(
2020. jún. 3. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod őket kizárni és nincs másik állat, akkor sehogy sajna.


Valószínűleg azért pisilnek le mindent, mert harcolnak a területért és jelölgetnek. Ezt vagy egy kutya tudná megoldani, vagy egy másik macska, aki lefoglalja a területet és nem enged oda másik macskát.

2020. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy morbidnak tűnik az ötlet, de ha látod, hogy hova szoktak jelölni, akkor megpróbálkozhatsz az ő fejükkel gondolkodni, és olyan alternatívát kínálni, ami számodra elviselhetőbb.


Esetleg próbálkozhatsz azzal, hogy kihelyezel valami olyasmit, amit jelölhetnek az ülőgarnitúra helyett.

Masszív cserepes növény,vagy egy fa oszlop a jelenleg jelölt terület előtt megteheti. Ha ezt kombinálod azzal, hogy valamilyen erős citrusolajas dolgot teszel a kímélendő textilek közelébe, ami lehetőleg sokáig illatozik, akkor azt a helyet elkerülik.


Ettől persze a dolog szaga marad, de a garnitúrát megkímélik.

2020. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!