Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok mondani Miskolcon...

Tudnátok mondani Miskolcon vagy a környékén sziámi macska tenyészetet?

Figyelt kérdés
Akik tenyésztik a cicákat és normális körülmények közül lehet elhozni leendő kedvencünket.

2020. jún. 4. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal Miskolcon nincs. Esetleg menhelyeken próbálj meg szétnézni. Vagy akkor kérd meg a tenyésztő, hogy segítsen a szállításban. Oszkár telekocsival is fel tudsz esetleg utazni Pestre és vissza a cicával. Esetleg állatos csoportban kérj segítséget szintén a szállításban. Ott biztos találsz neki fuvart.
2020. jún. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Én szaporítótól vettem Miskolcon, egészséges, negatív tesztekkel
2020. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én meg egy darab kis macskát sem találok. Amik jófogáson vannak aza max 10 db mert persze a szebbeket és a fiú cicákat azonnal elvitték:D


Ezért vagyok már vele úgy hogy nem érdekelnek a menhelyek se mert kutyákkal vannak tele nekem meg lakásba kell macska, felnőtt macska szóba se jöhet kiskorától akarom nevelni felnőttnek már meg van egy személyisége...

2020. jún. 5. 07:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Szaporítótól kérlek ne vegyél macskát.
2020. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs senki homlokára írva hogy ki szaporító, amúgy ha utcán találnék kis macskát azt is haza vinnék felvenelném. Szóval nem feltétlen kell sziámi csak ha pénzt adok érte max ezért a fajtáért. Szerintem mindenki extran ivartalanítja a macskákat mert ilyen évek óta nem volt hogy nincsen egyszerűen borsodban egy macska se... Se eladó se semmi.
2020. jún. 5. 11:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell kifejezetten az a fajta, akkor facebookon egy rakat csoportot találsz, ahol örökbefogadót keresnek macskáknak.
2020. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké, kérlek linkelj néhányat ahol van Miskolcon is macska.

Benne vagyok jó pár ilyen csoportban és még borsodban sincsenek. Amik fel annak rakva mind gazdisok...

2020. jún. 5. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


De ha beírod facebookon, hogy gazdikereső cica Miskolc találsz egy párat.

2020. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezeket a csoportokat tagja is vagyok de az avasi cicák gazdijeloltesek. Amit a babák Kata osztott meg egyszerűen nem hajlandó senkinek se megírni hogy hol vannak a macskák ahol értük lehetne menni....
2020. jún. 7. 09:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Jófogáson van maine coon keverék
2020. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!