Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha félnek tőlem a kis cicák...

Ha félnek tőlem a kis cicák hogy fogjam meg őket?

Figyelt kérdés
Született 2 gyönyörű kis cica de félnek az emberektől. Az anyja már régtol nálunk van mindig itt eszik de megfogni őt sem lehet 2 lépés tavolsag mindig van köztünk ha közelebb megyek már fúj. El vannak bújva a kicsik ki szoktak jönni a napra de ha kozeledek már bújnak vissza. Nagyon imádom a cicakat olyan jó lenne megfogni

2020. jún. 4. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kicsik? Lehet, hogy még nem kéne őket fogdosni.
2020. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja azért már nem annyira kicsik. Tudnak menni és esznek is magukban
2020. jún. 4. 09:49
 3/7 anonim válasza:

Szia! Nekünk is született egy kiscicánk! Először nekünk is félt, de mikor elkezdett mászkálni jött utánunk és bemászott az ölünkbe. Szerintem ha ehet az öledbe vagy magàtól mászik bele el fog fogadni. Ha így se akkor szerintem próbàld meg, hogy ha az anyukáját simogatod vagy az ölében van hátha odamàszik, ha így se akkor etesd, itasd te, néha közben nyújtsd oda neki az egyik újadat, hogy megszagolhassa és egy idő utàn nem fog félni tőled.


Csak tőled fél?

2020. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom csak tőleme mert szüleim tesóim mind utaljak oket
2020. jún. 4. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kimész, leülsz te is a napra. Viszel valami játékot, labdát, egy fonalra felkötsz valamit előbb-utóbb oda fognak jönni, mert kíváncsiak lesznek.
2020. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban az a jó hozzáállás, hogy nem te mész oda, hanem csak ottvagy és vársz, illetve megpróbálod odacsalni magadhoz játékkal/ kajával.
2020. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hússal csalogattam és már nagyon közel volt a kezemhez. Fonalat is próbáltam jön utána de mikor ranezek megijed elbujik
2020. jún. 4. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!