Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánál tapasztalni ilyet? Mi...

Cicánál tapasztalni ilyet? Mi lehet a gond? Ugye nem pusztul el?

Figyelt kérdés

Tegnap műtötték, ivartalanítva lett. 13 hónapos, 3,7 kg. Kislány.


A műtét után jól volt, 9-kor műtötték, előtte este kapott utoljára enni, meg a műtét után először tegnap délután 6-kor. Ivott is, elég sokat. Este, éjszaka pisilt 2-szer, hajnalban kakált is az alomba. Már sétál, mosakszik. Viszont a mai napot konkrétan átaludta, még mindig alszik... Tudom, hogy a macskák sokat alszanak, van rajta kívül még 2 cicánk, de ő nem egy nyugis típus. Általában mindig szalad utánunk, rosszalkodik, felmászik a pultra, kanapéra és a közelünkben akar lenni mindig. Ma meg csak aludt a hálószobában az ágyban reggel 11-től... Evett még 11-kor, aztán 4 körül felébresztettem, akkor is megevett egy fél konzervet, ivott is. De azóta is alszik.


Dorombol, nem lázas, evett, ivott, pisilt is. A sebe szép, nem látom, hogy be lenne gyulladva. Kapott egy hétre való antibiotikumot, abból reggel kapott először... De minden probléma nélkül lenyelte, lehet az lenne a gond?


2020. jún. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs konkrét változás(étvágytalanság,seb vérzés,kedvtelenség) szerintem nincs gond hisz műtötték és kiment belőle a fájdalom csillapitó hatása szerintem normális kb szerintem 1 hét és helyre jön de ha nagyon aggaszt kérdez orvost jobbulást a cicának
2020. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lánycicának ez egy komoly hasi műtét, akkor is, ha csak rutinműtét.

Egy ilyen műtét után másnap te sem szaladgálnál.

2020. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg eszik, nincs baj. A műtét után több pihenésre ven szüksége a gyógyuláshoz.
2020. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!