Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 9 hetes kiscicát pár napja...

Miss Endzsi kérdése:

9 hetes kiscicát pár napja hoztam el, már hazafelé menet is hígabb székletet produkált. Most már jobb, de még nem az igazi, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Beszéltél az állatorvossal arról, hogy mivel és hogyan etesd, ugye?
2020. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elválasztás okozta stressztől, esetleg a nem megszokott táptól.
2020. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes cicám is hasmenéssel küzd, a székletében vér is van. Orvosnál voltam vele a héten, férgesség, abból adódó vastagbélgyulladás lett a diagnózis. Bár én nem láttam férgesnek, de tény, hogy a volt gazda nem adott még neki féreghajtót. Kapott antibiotikumos injekciót, tablettát, diétát is írt elő az orvos. Egyelőre még nincs nagy változás.
2020. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs hasmenése, parazitamentesen kaptam, normális helyről, nem stresszel, szobatiszta, csak lágyabb a széklete.
2020. jún. 6. 10:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamint, mennyi idős korukban képesek már végigaludni az éjszakát?
2020. jún. 6. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális, hogy az első napokban hígabb a széklet. Ha nem is tűnik stresszesnek a cica, az elválasztás kicsit azért megviseli, ez elég gyakori, hogy úgy nyilvánul meg, hogy f*sik. Mi pár hete fogadtunk örökbe kiskutyát, ő is híg kakit produkált 2-3 napig, aztán helyreállt.

Az éjszakás kérdésedre sajna nem tudom a választ, a 6 éves macskám a mai napig csesztet 1-2x éjszaka 🤦‍♀️😂

2020. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éves a macskám, de az éjszakát nem alussza végig :) A macska éjjel aktívabb általában, és nappal alszik többet.
2020. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A másik macskának meg fel se kell néha délig... :D
2020. jún. 7. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!