Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám ivartalanitó...

Meghalt a cicám ivartalanitó műtét közben. Nem lehet máshogy megoldani ezt az ivaros dolgot?

Figyelt kérdés
Lesz másik cicám. 1 hónap múlva. Már most nem merem elvinni orvoshoz. Mi lesz ha megint így járunk. Fogamzás gátlót ha adnák neki az segítene abban hogy ne tüzeljen minden hónapban? Vagy ugyan úgy csinálja azokat amiket szokott csinálni csak nem lesz vemhes? Mert nagyon zavaró amikor minden hónapban sőt 2 hetente nyavérkol meg mutogatja a fenekét. Meg neki sem jó ez. Teljesen benti cica lesz ez is. Esélye se lesz találkozni fiú cicával.

2020. jún. 7. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A fogamzásgátló tablettát bem ajánlott hosszú távon adni a cicának.

Vidd majd másik dokihoz és előtte kérj kivizsgálást hogy a cicussal biztos ne legyen probléma.

2020. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem, az nagyon rossz megoldás.


Vidd el nyugodtan, másik orvoshoz,és nem lesz baja.

2020. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Hosszútávon többet árt a fogamzásgátló tabletta, mint használ náluk sajnos. :(

Egyszer nekem is meghalt egy cicám ivartalanítás közben. Sajnos nem bírta a szíve az altatót. Kellett 1-2 év, mire örökbe fogadtam egy másik kiscicát, ugyanahhoz a dokihoz vittem ivartalanítani, végig gorcsoltem, ideges voltam, hogy mi lesz vele, de gond nélkül ment a műtét. Immár 10 évvel ezelőtt.. :)

Ha nem bízol az orvosban, menj másikhoz, és kérj alapos kivizsgálást a műtét előtt

2020. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még azért van egy kis idő míg eljutunk addig hogy el kell vigyem. De már tiszta ideg vagyok. Fiút akartunk épp emiatt de mégis kislány lesz ez is. Egy anyukától valóak. Azóta sokat sírunk miatta. Azért is akarunk ilyen hamar másikat hogy hátha feledteti az előzőt.
2020. jún. 7. 11:25
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Normális orvos ivartalanítás előtt alaposan kivizsgálja az állatot, hogy nincs-e pl.szívbetegsége, bírja-e az altatást. Hiába rutinműtét, minden altatás kockázatos, így előtte szoktak vizsgálatot csinálni.


Én inkább egy másik dokit javaslok a következő cica mellé.

2020. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk benti lány van nem mertük ivartalanítani pont emiatt..sose találkozott más cicával ezáltal fiú cicával se. Nem nyíg, nem add ki baba sírós hangot meg semmit mint pl anyuéknál falun a sok kinti macska (nem anyaéké hanem a falubelieké). Szóval nem tudom miért van ez 3 éves lesz és mindig játékos amúgy sziámi keverék mindig jó kedvű ha lehet ilyet mondani normálisan alszik eszik sose volt semmi baja. Lehet szerencse 🤷
2020. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
#6 még nibcs baja, de a későbbiekben előfordulhat ivarszervi daganat amibe gyakran bele halnak az állatok.
2020. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

#6os vagyok.

Nem lehet műteni 3 orvos nézte meg túl kockázatos. 2 havonta megyünk dokihoz makk egészséges. De nem fogom bizonygatni egy anonim oldalon :D ennyire ne legyél lelki szegény.

2020. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha kihagyod ezt a részletet hogy amúgy kockázatos lenne nála akkor ne csodálkozz hogy szóvá van téve mert attól hogy nálatok kockázatos más macskánál nem biztos. Emiatt nem kell minden macskást lebeszélni az ivartalanításról.
2020. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt kihagyva oda van írva legelejére hogy pont emiatt. Értelmezés megint részlet kérdése :D ha valaki ezt lebeszélésnek veszi megint csak sajnálom. Imádom hogy mindent bele magyaráztok😂 én csak a saját példánkat írtam le, de mehet a le pontozás szerencsére nekem nem ebből áll az életem ti szegények...
2020. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!