Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 2 hónapos kis cica haza...

Kb 2 hónapos kis cica haza talál egyedül ha elviszi valaki?

Figyelt kérdés

Vannak kis cicaim de el akarják őket vinni innen. Már rég elvittek volna de felnek meg nem tudják megfogni. Én amúgy már 2x megfogtam játékkal kajával. Annyira szeretem őket olyan aranyosak. Vagy az anyjuk meg tudná őket találni? 😍

Nekem régen is ezt csináltak a szüleim 3 macskam volt 2 elvittek de haza jött és az azóta megvan 😊 a 2 már nem volt ilyen kicsi mikor elvittek


2020. jún. 7. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Attol fugg, milyen messzire vinnek oket. Apro cicak nem hiszem, hogy haza talalnanak, 1 eves koruk korul viszont elkepzelheto. Ezert is kell oket dobozban szallitani
2020. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
" hónapos még nagyon kicsi. Ha kicsit messzebb viszik attól a területtől, amit ismer, akkor nincs sok esély, hogy hazataláljon.
2020. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos, na
2020. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dobozban vitték a kettőt régen és úgy is vissza jöttek.
2020. jún. 7. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vitték túl messzire. Az anyamacska ilyen korban már viszi őket sétálni, körbejárják valamennyire a területüket. Ha azon túlra viszik őket akkor csak szerencsével találhatnak vissza a területre.
2020. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!