Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkóborolt a kiscicánk....

Elkóborolt a kiscicánk. Mennyi ideig reménykedhetünk, hogy még hazajön?

Figyelt kérdés
Kisfiam kapott egy kb. 2 hónapos kiscicát. Tegnapelőtt este elkóborolt. A kisfiam nagyon hiányolja. Mennyi ideig van rá esély, hogy egy ilyen pici cica még visszajön? Falun lakunk nézzük az udvarokat, kérdezgetjük az ismerősöket hátha valaki befogadta, de eddig semmi.
2010. júl. 31. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én egy éves cicám 27.én 25nap után került elő!:)

ha nem hiszed:) [link]

ez talán erőt és reményt ad!:)

2010. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a miénk volt, hogy két hétig nem jött
2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor még van remény, a nagyfiammal keressük tovább. A kicsi fiamat sajnálom csak, 27 hónapos és mindig várja, hogy a cirmikéje mikor jön vissza hozzá, de nem merem bíztatni, hogy visszajön.
2010. júl. 31. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bíztassátok magatokat. Igaz a mi cicánk hónapokkal később visszajött, de betegen utána megint eltűnt végleg. Sajnos a macskák ilyenek, én ezért se tartok már, mert hálátlanok. Ez van. ;-(((
2010. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meglett a kiscicánk. Majdnem elkapta egy kutya, de pont a fiam tanárnénije észrevette és megmentette. Idáig náluk volt tőlünk pár háznyira, de csak most beszéltünk vele. A kisfiam nagyon örül, hogy itthon van a cicája.
2010. júl. 31. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Dejóó :) Örülök hogy jól végződött ez a történet!
2010. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is örülök!:)
2010. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!