Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért karmolnak annyira a...

Miért karmolnak annyira a kiscicák?

Figyelt kérdés
A szomszédék most vettek kiscicákat és megengedte hogy megsimogassam de nagyon karmolt nem azért mert erőszakos lenne szerintem csak azért mert még nem tudja visszahúzni a karmát.Szerintetek is így van? Ui: nekem is lesz cicám és nem tudom hogy minden cica karmolós vagy csak ő volt az
2020. jún. 8. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A kiscicák így játszanak.
2020. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden kiscica ilyen,de ha idősebb lesz akkor is karmolhat,ha olyan. Keresztanyámék macskája már 15+ éves és mindig megkarmol durván,ha megpróbálod megsimogatni.
2020. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm és például ha felveszek egy kertészkedős kesztyű akkor például annyira nem fog megkarmolni?
2020. jún. 8. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Én azt ajánlom,hogy esetleg adj neki egy anyagszerűséget és azt kínozza,mert a cicák imádják a körmeiket "fenni"
2020. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem is akarja visszahúzni a karmait, a macskák 99%-a soha nem fogja. Sokszor megkarmolnak, de nem durván, ha rendesen szocializáltak. Ilyen az élet macskákkal!
2020. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kertészkedős kesztyűt kell felvenni, hanem nevelni.

Az anyja mellett 8-12 hétig megtanulja jelezni, hogy ha fáj, akkor sír. Te is így tudsz vissza jelezni, éles hanggal tudatod, hogy fáj, rögtön abba hagyja.

2020. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon picik nem.tudjak viaszahzuni
2020. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2020. jún. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!