Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis cicát hogyan szoktassam...

Kis cicát hogyan szoktassam alomra?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves benti szoba cicám, ő nagyon ügyesen kezdetektől fogva használja a cica almot.

Kb. 2,5 hete befogadtunk egy kiscicát, szegény nagyon beteg volt náthás és csipás. Amíg meg nem gyógyult külön volt a mi cicánktól kinn a melléképületben.

Kb. 5 napja már teljesen jól van így beengedtük a házba a másik mellé, nagyon jól ki jönnek, csak a kicsi egyszerűen nem akarja az almot használni.

Már vettem bele másmilyen almot, tettem bele földet, megkapartattam a lábacskáival hogy tudja oda kell menni. Ha láttam hogy gubbaszt gyorsan beletettem az alomba, így egy párszor sikerült belepisilnie, de magától még a közelébe se megy.

Nagyon el vagyok keseredve, nincs több ötletem. Sajnos úgy tűnik egyszerűen utálja az almot.



2020. jún. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél masik5 alomtalcat ami az övé.

Érzi rajta a másik macska szagot.

2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bele tettem az alomba és használta. Utána többször bele tettem, majd ment magától

Első perctől szobatiszta, nem voltak balesetek még. 1 hete van nálam.

2020. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy almot használnak vagy két alom van?
2020. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Két alom van, a nagy cica viszont mindkettőbe belemegy.

Arra gondoltam, hogy teszek még a bejárati ajtó mellé külön egy nagyobb tálcába almot próbaképpen. Mert úgy vettem észre oda szívesen jár a dolgát végezni.

2020. jún. 9. 07:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki akar menni wc ni.


Rakd oda az almot.

2020. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, át teszek neki egy almot az ajtóba és meglátjuk.
2020. jún. 9. 08:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitettem plusz két peremes műanyag edényt, amibe homokot raktam. Mert az alommal csak játszott. Megmutattam neki de eddig nem sok sikert tapasztaltam.
2020. jún. 10. 10:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!