Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska egész nap nyávog?...

Macska egész nap nyávog? Valamit kér, de nem tudom mit?

Figyelt kérdés
Benti macska, ha ki akar akkor az ajtóhoz megy, de nekem nyávog valamit. Kaja, víz, játék van. Tiszta alom van. Nem tudom mit kér. Ha felveszem, simizom egy kicsit marad aztán lelép.
2020. jún. 9. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítva van?
2020. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Ki akar menni
2020. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésem ugyanaz, mint #1-é :)


Mennyi idős? Mióta van nálad? Az is előfordulhat, hogy ő ilyen beszédes típus. "Héé, ember, figyelmet követelek!"


Ha nagyon akarna valamit, akkor jobban jelezné. Megpróbálna téged a kérdéses dolog (tál, ajtó, kajásszekrény) felé terelni.

2020. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

-ki akar menni

-nincs ivartalanítva

-nem tetszik neki a kaja

-szorulása van

-veled akar játszani

-nyűgös az időjárás miatt

-zavarja, hogy csukva van az ajtó


Ezen kívül még bármi lehet, ezek csak a leggyakoribb cicaproblémák.

2020. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tabbouleh ***** válasza:
73%
A mi macskánkból kiindulva szerintem unatkozik. Én is mennék neki kaját meg vizet adni, mindegyik csurig van, az alma is tiszta. Én erre tudok gondolni. Vannak fajták, amik beszédesebbek és több figyelmet igényelnek.
2020. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek amióta lett társa, már nem dumál feleslegesen annyit.
2020. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor nyávog? Az enyém is ezt csinálja, este olyan 10 óra körül kezdi, "ordít" velem, ül vagy áll néz rám és nyavékol, ilyenkor aludni hív :D Dettó, ha felvettem az ölembe akkor picit maradt, de le akart menni, kaja, inni volt, alom tiszta. Ivartalanított fiú szobacica, 7 éves, egy tündér :3 Ha szót fogadok és követem őt az ágyba akkor nagyon bújik és kb pár perc után elalszik rajtam a nyálát folyatva :D
2020. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, van hogy ezt napközben is csinálja, de nála ezt jelenti, aludni, bújni akar, velem. Próbáld ki, hátha a tied is csak ezt kéri, ha nem, akkor lehet csak beszélget. De persze sokminden más is lehet, próbáld megfigyelni a különböző fajta hangjait, nálam van éhes, szomjas, unatkozom, vadászok, játszok magamtól, játsszál velem, fáj az élet, hangos a szomszéd, ehhh nem játszik velem a másik cica (ketten vannak), nézd mi van az ablakban, foglalkozz velem, dumálj vissza mert poén meg még egy pár fajta nyávogás, nem mondom hogy az összeset ismerem, de a nagy részét már tudom mit jelent nála :)
2020. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva van, nőstény macska. 1 éves, sima házi cirmos. Dobáltam neki az egerét, de nem akart vele játszani. Ma pl egész nap alszik, úgyhogy nem beszélt hozzám. Lehet, hogy így akar beszélgetni, mert sokat beszélünk hozzá. Ha mond valamit, akkor visszanyávogok neki vagy beszélek hozzá :D de a hangja olyan,mintha kérne valamit. Nem éhes, mert akkor kiabálni szokott velem. Igazából tényleg egész nap ezt tudja csinálni, ha olyana van, nincs időhöz kötve. Majd megpróbálom jobban megfigyelni, követni vagy ilyesmi. Lehet tényleg figyelmet akar, csak nem a babusgatást.
2020. jún. 9. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs baja az emésztéssel, nincs szorulás vagy ilyesmi
2020. jún. 9. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!