Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vörös macskáknak bekell...

A vörös macskáknak bekell kenni az orrukat naptejjel,ha napsütés van?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy videót,ahol kenték be egy vörös macskának az orrát naptejjel,mert nagy napsütés volt és valami olyant írtak,hogy akiknek ilyen cicájuk van ne felejtsék el ezt megcsinálni,ha nyáron sok ideig kiengedik.

2020. jún. 9. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
én nem kentem a vöröske orrát sose. és mindig volt annyi sütnivalója, hogy találjon magának egy hűs helyet
2020. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két vörös macskánk volt, egyiknek sem kentük. Nem is tudtam róla, hogy ez szükséges lenne. Bár ők állandóan az árnyékban feküdtek.. :))
2020. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Miért kéne?
2020. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kenni
2020. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kend be! A cicának van annyi esze, hogy árnyékba menjen vagy el takarja az orrát, ha nagyon tűzi a nap. A naptejet csak lenyalja az orráról, ami nem tesz túl jót neki.
2020. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!