Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől reszket a kiscica?

Mitől reszket a kiscica?

Figyelt kérdés
3 napja hoztunk egy kiscicát, kb. 9 hetes, de feltűnt, hogy sokszor eléggé remeg.Mintha fázna.Ez mitől lehet?Lázas lenne?Vigyük orvoshoz?Egyébként mást nem vettünk észre rajta, barátságos, játszik, eszik-iszik.
2020. jún. 9. 18:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem egyszer akkor reszketett a cicám amikor lázas volt... ha nagyon sokat iszik az is lehet egy jel, hogy lázas. Szerintem mindenképpen vidd el állatorvoshoz!
2020. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
En ilyenkor, telepakoltam plussokkel, és takarokkal, korbebugyolaltan. Mintha a tesojahoz bujna.
2020. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lázas is, de lehet pl. idegrendszeri problémája is, de az is lehet, hogy fázik, ha eddig az alomban volt a tesóival, anyjával.


Állatorvoshoz mindenképpen el kell vinni, mert kell kapnia féreghajtót, és elkezdeni az oltási programot.

2020. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!Ma visszük a dokihoz!
2020. jún. 10. 06:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy első az állatorvos, amikor új állatot viszünk haza. Sok mindentől reszkethet, mondd el a dokinak! Találgathatunk, de kb bármi baja lehet.
2020. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írj
2020. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!