Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell a cicáknak megtaníta...

Hogy kell a cicáknak megtanítani, hogy a cica üljön le az ül parancsszóra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Macskát sehogy.
2010. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Nem tudod, mert azokban nincs falkaösztön, mint a kutyákban, náluk van vezér hierarchia, aki parancsol a többieknek. Ilyen lenne pl az Ember-kutya viszony.
2010. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Cica az cica. A kutya meg kutya.

Cica mondja miáú.

Kutya mondja vaú.

Kutya tanítható.

Cica nem tanítható.

Szeretem mindegyiket.

2010. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2010. júl. 31. 13:20
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet megtanítani.

A macska öntörvényű állat. (én ezért szeretem őket)

2010. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt olyan cicám (ezüstcirmos),amelyik tudta az ül, áll, feküdj szavakat és csinálta is, már ha éppen akarta. És pórázon lehetett sétáltatni. Egész pici korától én neveltem, nagyon kötődött hozzám. Sajnos nyolc évesen rákban meghalt, nagyon megsirattam. Cicuka volt a neve.
2010. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Halljátok, ha nem lehet semmire sem megtanítani, akkor egy filmben mondjuk hogy érik el azt, hogy azt csinálják, ami kell a forgatáshoz? (Pl. Apádra ütök)
2010. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Biztos meglehet, bár nemtom, hogy és szerintem eléggé sokáig is tart.
2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sokkal nehezebb megtanítani egy macskát bármire is,de NEM LEHETETLEN! Nekem is volt egy rettentően okos cicám,tanítható volt,és nagyon ragaszkodó is,folyton velem volt,olyan volt már mint egy kutya:D Sajnos egyik napról a másikra eltűnt,szerintem megmérgezték,mert magától soha nem ment el hosszú időre:( Azóta nem is volt macskám és soha többé nem is lesz.
2010. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
klikkerrel nekem sikerült, de csak akkor ül le ha ő is akarja. Meg lehet tanítani hogy tudja mit jelent, de átgondolja hogy megéri e megcsinálnia(pl. ha éhes és sajt van a kezemben), de ha nem akarja semmivel nem veszed rá h megtegye.Ilyenek a macskák.
2010. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!