Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fülcseppet ajánlanátok...

Milyen fülcseppet ajánlanátok a cicának?

Figyelt kérdés

Vakarja a fülét, és elég kellemetlen neki, nem csak vakarja, hanem a mancsával eléggé erőltetett mozdulatot tesz a füléhez.


Igen, tudom állatorvos lenne a megoldás, azonban ezen az Isten Háta mögötti helyen csak elég messze van állatorvos, az is napközben, munka mellett esélyem nincs elvinni, egyáltalán örülök, hogy van még munkám, nemhogy szabadságot vegyek ki. Megfizetni sem nagyon tudom.


A másik, hogy elég öreg, 18 éves, a legutóbbi szállítást is nagyon nehezen dolgozta fel (elég komoly stressz ez neki).


Mit vegyek, mit tegyek?


2020. jún. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig állatorvosra lesz szükséged, ha nem akarod hogy kínlódjon a macskád. Ha már így viselkedik akkor fáj neki. Embei fülcsepp meg neki nem jó, főleg, hogy nem tudod mi a baja. Vannak álaltorvosok akik házhoz is mennek.
2020. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Első körben kell egy fültisztító folyadék. A leírás szerint kitisztítani a fülét, majd venni Advocate, vagy Strongold spotont és rátenni a cicára.

Általában atka szokott a gond lenni.

2020. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg a broadline csöpögtetőt, amit a szőrt széthúzva a mar részre kell csöpögtetni (persze csak állatgyógyászati patikában, vagy állatorvosnál beszerezhető) . Elvileg ez bolha, kullancs, mindenféle féreg és élősködő ellen jó (ha fülatka, akkor arra is). De tényleg a legjobb lenne, ha állatorvos látná. Ha semmiképpen sem megoldható, próbálj meg telefonon konzultálni valamelyikel, aki talán ki is menne a Cicát megvizsgálni.
2020. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fültisztitó folyaédkot gyulladt fülbe nem szabad csepegtetni. Tudom, mert rendszeres fülfájós vagyok, és sokkal többet ártok a fültisztitó folyadékkal ha gyullandtan kezelem. Fülészeti orvosom mindig mondja, hogy azt csak akkor lehet használni ha nincs gyulladásban- Inkább hívj fel egy állatorvost
2020. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!